Qcy Gtc akıllı saat kordonu nasıl bulunur?

aykans

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar
Qcy Gtc Akıllı Saat 1.85” Hd Ekran SP02 IP68 marka akıllı saat aldım ancak kordonu alerji yapıyor. Kordonu değiştirmek istiyorum. Marka ismine özel herhangi bir sonuç ile karşılaşamadım. Çeşitli siteler üzerinden tarattıpımda 44mm, 42mm gibi oranlara özel satılan kordonlarla karşılaştım. Saatimin özelliklerinde ise "Silikon kayış boyutları: 120,5 x 22 mm (uzun kısım), 80,5 x 22 mm (kısa kısım)" yazıyor. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekir? Hangi mm sipariş edersem sıkıntı yaşamam? Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam
QCY GTC Akıllı Saat 1.85” HD Ekran SP02 IP68 marka akıllı saat aldım ancak kordonu alerji yapıyor. Kordonu değiştirmek istiyorum. Marka ismine özel herhangi bir sonuç ile karşılaşamadım. Çeşitli siteler üzerinden tarattıpımda 44mm, 42mm gibi oranlara özel satılan kordonlarla karşılaştım. Saatimin özelliklerinde ise "Silikon kayış boyutları: 120,5 X 22 mm (uzun kısım), 80,5 X 22 mm (kısa kısım)" yazıyor. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekir? Hangi mm sipariş edersem sıkıntı yaşamam? Şimdiden teşekkür ederim :)

Hocam saatten memnun musunuz? Eksik bir tarafı varmı ?

Hocam saatten memnun musunuz? Eksik bir tarafı var mı?

Ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Arkadaşın dediği gibi, şarjı çok çabuk oluyor ve normal kullanımda beni 2-2, 5 gün çok rahat götürüyor. Ekranı 60Hz olsa çok daha iyi olabilirmiş ancak bu fiyata belirsiz marka almaktansa bunu tercih etmek en matıklısı olacaktır.

Hocam kullanalı çok uzun süre olmadı yorum yapmam çok doğru olmaz şuanlık ama çabuk şarj oluyor ve şarjı uzun süre götürebiliyor. Fiyat performans olarak klasmanının en iyisi bence.
Hocam bu arada kordon bulabildiniz mi? Sanırım 22mm olan kayışları almak tam uyumluluk sağlıyor. Bende hasır olanlarından arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı