QCY marka kulaklık önerisi

Miraxe

Hectopat
Merhaba.
Bir Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum ama bütçem çok değil internette gezerken QCY markasını gördüm genel olarak kulaklıkları güzel gibi geldi yorumlarda ise F/P ürünü demişler ve gerçekten hoşuma gitti ama hangi model alacağımdan emin değilim ve bilgisi olan varsa güzel bir markamı benim için önemli olan şarjının ne kadar dayandığı gün içinde çok kulaklık kullanan birisi olarak kullanan varsa şarjın ne kadar gittiğini söylerseniz çok güzel olur.

Bende almayı düşünüyorum t13.PUBG gibi oyunlarda güzel ses kasılıyor mu?

Oyun için BT kulaklık alacak isen pahalı bir şey öneririm F/P kulaklıklar oyun için değil genelde muzik ve ses engelleme için üretilir, illaki alacağım diyorsan Syrox S16 al kısa bir AUX kablosu kullan öyle gecikme yaşamasın ayrıca bassı da çok iyi.

Oyun için BT kulaklık alacak isen pahalı bir şey öneririm F/P kulaklıklar oyun için değil genelde muzik ve ses engelleme için üretilir, illaki alacağım diyorsan Syrox S16 al kısa bir AUX kablosu kullan öyle gecikme yaşamasın ayrıca bassı da çok iyi.
Aldım pişman oldum berbat alet .d Aşırı kir yapıyor kulakta ve rahatsız ediyor silikon

Yeni konular

Geri
Yukarı