QCY T13 Bluetooth kulaklık alınır mı?

Memnunum alabilirsiniz bence. Her gün dinliyorum, kutunun şarjı 2 hafta gider ama kulaklıkların kendi şarjını da sonuna kadar kullanırsanız 3 hafta götürür. Ben her gün en azından toplam 1 saat hatta spor günlerinde 3 4 saat kullanarak bu yorumu yapıyorum.

Şu an kullanıyorum. Hem telefonda hem de PC'de gayet iyi iş görüyor. Bağlantı hızı gayet iyi. PC ve telefonla ilişkilendirdim. Birinin bt'sini kapattıktan birkaç saniye sonra hızlıca diğerine bağlanıyor. Keşke daha önce alsaymışım diyorum her zaman.

Almadan önce bilmelisin ki 300 TL ve civarına alabileceğin her kulaklık kalitesiz malzeme kullanıyor. Ses kalitesi iyi ama elinden düşerse bir tarafın sesi kesilebilir, aynı zaman da hiçbir şey yokken kendiliğinden sağ veya solun sesi de kesilebilir, bağlantı sorunu yaşama ihtimalin de var. Yani bu ürünü alarak bunları göze almış oluyorsun, yine de ses kalitesi gayet iyi. Bass ve tizleri iyi veriyor. (Sorunları yazdım ama illaki başına gelecek diye bir şey yok, bu fiyat bandında alabileceğin çoğu kulaklıkta bu sorunlar yaşanabiliyor)

Almadan önce bilmelisin ki 300 TL ve civarına alabileceğin her kulaklık kalitesiz malzeme kullanıyor. Ses kalitesi iyi ama elinden düşerse bir tarafın sesi kesilebilir, aynı zaman da hiçbir şey yokken kendiliğinden sağ veya solun sesi de kesilebilir, bağlantı sorunu yaşama ihtimalin de var. Yani bu ürünü alarak bunları göze almış oluyorsun, yine de ses kalitesi gayet iyi. Bass ve tizleri iyi veriyor. (Sorunları yazdım ama illaki başına gelecek diye bir şey yok, bu fiyat bandında alabileceğin çoğu kulaklıkta bu sorunlar yaşanabiliyor)
Malzeme kalitesi de fena değil hocam. Kulaklık elimden ilerlediğim yöne doğru düştü ve üstüne bastım. Hiçbir şey olmadı.

Geri
Yukarı