QCY T13 Kablosuz kulaklıkta ses bozulması

ErenM21

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, iyi Sosyaller. QCY T13 kablosuz kulaklık kullanıyorum ve biriyle sesli konuşurken arkadan video falan açarsam sesi çok kısık ve kesik geliyor videonun. Eğer kablolu kulaklığımla (JBL C100sı) denersem hiçbir sorun olmuyor ve hem konuşan kişiyi hem de açtığım videoyu rahat rahat duyuyorum. Bunun sebebi ve çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi sosyaller. QCY T13 kablosuz kulaklık kullanıyorum ve biriyle sesli konuşurken arkadan video falan açarsam sesi çok kısık ve kesik geliyor videonun. Eğer kablolu kulaklığımla (JBL C100sı) denersem hiçbir sorun olmuyor ve hem konuşan kişiyi hem de açtığım videoyu rahat rahat duyuyorum. Bunun sebebi ve çözümü nedir?

O bütün kulaklıklarda var hemen hemen telefonda bile böyle oluyor çözümü yok büyük ihtimalle.

Merhaba, iyi Sosyaller. QCY T13 kablosuz kulaklık kullanıyorum ve biriyle sesli konuşurken arkadan video falan açarsam sesi çok kısık ve kesik geliyor videonun. Eğer kablolu kulaklığımla (JBL C100sı) denersem hiçbir sorun olmuyor ve hem konuşan kişiyi hem de açtığım videoyu rahat rahat duyuyorum. Bunun sebebi ve çözümü nedir?
Ben de QCY T13 kullanıyorum. Görüşme yaparken ne olursa olsun oyun video vb. tüm sesler kısık oluyor. Bu bir sorun değil kulaklık böyle ve çoğu kulaklık böyledir.

Ben de QCY T13 kullanıyorum. Görüşme yaparken ne olursa olsun oyun video vb. tüm sesler kısık oluyor. Bu bir sorun değil kulaklık böyle ve çoğu kulaklık böyledir.

O bütün kulaklıklarda var hemen hemen telefonda bile böyle oluyor çözümü yok büyük ihtimalle.

Eskiden kullandığım tablette de kulaklık olmadan öyle oluyordu ve o eski olduğu için sandım ama yeni aldığım bir kulaklıkta böyle bir şey olunca şaşırdım. JBL de olmuyor.

Geri
Yukarı