QCY T13 metal müzikler için ekolayzer ayarı

Hocam en kalitelisi hiç ekolayzer kullanmamak her konfigürasyonu denedim ama default mod en kaliteli sesi veriyor.
Ekolayzer ayarını desteklemeyen kulaklıklarda ayar değiştirilince ses boğulması bir sorun. Ekolayzer ayarı destekleyen daha üst seviye kulaklıklarda yapılmalı bence.

Hocam en kalitelisi hiç ekolayzer kullanmamak her konfigürasyonu denedim ama default mod en kaliteli sesi veriyor.

Hocam default ayarları görüntüleyebiliyor muyuz? En azından bassları biraz kısıp midleri yükseltsem daha kaliteli bir ses elde ederim gibi geliyor.

Hocam default ayarları görüntüleyebiliyor muyuz? En azından bassları biraz kısıp midleri yükseltsem daha kaliteli bir ses elde ederim gibi geliyor.
Uygulamada üstte ''Sound'' sekmesine girin. Alttan Customize diyince orijinal seçeneklerin üstüne ayar yapıyorsunuz sanırım. Hatırladığım kadarıyla almadan önce konu açmıştınız, ben de önermiştim. Memnun musunuz?

Uygulamada üstte "sound" sekmesine girin. Alttan customize deyince orijinal seçeneklerin üstüne ayar yapıyorsunuz sanırım. Hatırladığım kadarıyla almadan önce konu açmıştınız, ben de önermiştim. Memnun musunuz?

Bugün elime geçti hocam ilk izlenimlerim güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı