QCY T13 metal müzikler için ekolayzer ayarı

Size ve tavsiye eden hocalarıma teşekkür ederim.

Uygulamadan dediğiniz gibi default EQ seçiliyken alttan customize dedim ancak tüm ayarlar 0 idi galiba default ayari kurcalamama izin vermiyor. @wus
O 0 olanları aşağı yukarı çekerek ayar yapacaksınız işte. Ben equalizer ayarının nasıl yapıldığını bilmiyorum, orası sizin bileceğiniz iş. Default olarak hepsi 0 zaten sanırım.

Şuan baktım, defaultun üzerine ayar yapılmıyor ve default'ta hepsi 0 değil kendi ayarları var ama kendi ayarlarını göstermiyor. Yani yeni bir ayar yapmanız gerekiyor, üstüne yapamıyorsunuz sanırım. Customize diyip sıfırdan yeni ayar yapmanız gerekiyor.

O 0 olanları aşağı yukarı çekerek ayar yapacaksınız işte. Ben equalizer ayarının nasıl yapıldığını bilmiyorum, orası sizin bileceğiniz iş. Default olarak hepsi 0 zaten sanırım.

Şu an baktım, defaultun üzerine ayar yapılmıyor ve Default'ta hepsi 0 değil kendi ayarları var ama kendi ayarlarını göstermiyor. Yani yeni bir ayar yapmanız gerekiyor, üstüne yapamıyorsunuz sanırım. Customize deyip sıfırdan yeni ayar yapmanız gerekiyor.

Ben de öyle olduğunu düşündüm hocam teşekkür ederim ilginiz için.

Geri
Yukarı