QCY T5 İnceleme (T3 ile Karşılaştırmasıyla)

Merhabalar gene bir ilki yaparak sizlerle beraberim :) Bugünkü incelememde QCY T5 modelini sizlere tanıtacağım. Çok uzatmak istemiyorum. Hemen başlayalım

Ürünü Banggood üzerinden 96TL+ 24 TL vergi ile Black Friday'de çok makul bir fiyata almış bulunmaktayım. Ürünü şu anda vergi dahil 200 TL gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz.
*Not: Banggood ürünün vergisini satın alırken aldığı için ürün elime geçerken ek bir vergi ödemedim.

*Not: Bu konudaki tüm fotoğraf ve videolar Canon EOS 600D ile çekilmiştir.

Ürünün kutu açılımı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürünün fotoğrafları:
IMG_0474.JPG

IMG_0476.JPGIMG_0477.JPG

Ürünün özellikleri ve QCY T3 ile karşılaştırması:
QCY T3QCY T5
Kulaklık bataryası (Tek):60 mAh40 mAh
Şarj kutusu600 mAh380 mAh
Tek seferde konuşum süresi:5-6 saat4 saat
Bluetooth sürümü:5.05.0
Suya dayanıklılık:IPX5IPX4
Oyun modu:-Var
Dokunmatik yüzeyden ses açma/kısmaVar-
Geri tepkime süresi200 milisaniye (0.2 saniye)65 milisaniye (0.065 saniye)
Bağlantı şekli:Sağ-sol bağlantısıÇift bağlantı
Bass kalitesi:NormalÇok daha iyi
Ağırlık (Tek):4.3 gram4.6 gram
Batarya kutu şekli:OvalDikdörtgen
Fiyat27 dolar23 dolar

QCY T3 ve QCY T5 yan yana:
IMG_0482.JPG

IMG_0483.JPGIMG_0484.JPGIMG_0481.JPGIMG_0480.JPGIMG_0479.JPG

Ürün QCY T3'den daha temiz bir bass da verse batarya konusundaki düşüşleri, boydan boya dokunmatiği olmaması ve bir tık daha düşük su geçirmezlik sertifikası olması beni üzdü diyebilirim. Herhalde çok dikkat çekeceğini düşünmüş olmalılar ki QCY T3'e göre daha ucuz yapmışlar.

Bana sorarsanız QCY T5, T3'e göre daha iyi bir fiyat/performans ürünü ve geçiş yapılması gereken bir ürün. QCY T3'ten yaptığım geçişten memnun kaldığımı rahat bir şekilde söyleyebilirim.

Eminim ki bizim göremediğimiz birçok geliştirme yapılmıştır fakat biz temel olanları görüyoruzdur, fakat öyle değilse QCY beni biraz hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim.

Bizim forumdan @EnesOZEN abimin de yapmış olduğu detaylı inceleme videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz, her türlü şeye değiniyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı