QCY T5 nasıldır?

kayapater

Kilopat
Makaleler
5
Ürün linki aşağıda. Çok fazla rastlıyorum. Nasıldır? Ayrıca buna alternatif önerileriniz varsa bütçe aynı civarlarda.
Kullanım alanı olarak da PC'de oyun oynuyorum. Bu yüzden de sesi doğru şekilde çıkarması önemli. Arkamdaki silah sesinin hiç alakası olmayan bir yerden gelmesini istemem.
QCY T5

Son düzenleme:
Bu kulaklığı 3 ay önce satın aldım ve aldıktan 1 ay sonra Amazon'a ürünü geri iade ettim. Çünkü kulaklık kulakta asla durmuyor. Her kulak ucunu denedim fakat nafile. Sporda kullanmaya çalıştım ve kulaklığın teki koşu bandının altına düştü, hocadan yardım alarak çıkardım. Ses kalitesi güzel fakat konfor olarak berbat. Kulaktan düşmese bile her an düşecek korkusu yaşatıyor ve bu iğrenç bir deneyim.

Ürün linki aşağıda. Çok fazla rastlıyorum. Nasıldır? Ayrıca buna alternatif önerileriniz varsa bütçe aynı civarlarda.
Kullanım alanı olarak da PC'de oyun oynuyorum. Bu yüzden de sesi doğru şekilde çıkarması önemli. Arkamdaki silah sesinin hiç alakası olmayan bir yerden gelmesini istemem.
QCY T5

Şu an kulaklık kulağımda 2 gündür kullanıyorum ilk izlenim için mükemmel e de sesi güzel. Son seste dinlememe rağmen cızırtı vb bir şey yok fakat dışarı biraz ses veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı