QCY T5 sahte mi?

reredo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Trendyol'da en yüksek puanlı mağazadan almıştım cihazı ancak sahte mi diye şüpheleniyorum. Videolarda kutusu böyle değildi ama ülkelere göre kutu değişiyormuş.

Dosya Ekleri

• IMG-20220509-WA0007.jpeg
    IMG-20220509-WA0007.jpeg
    107,7 KB · Görüntüleme: 129
Yurtdışından getirtme ürün olabilir. Sahte olabilir de, olmayabilir de. Kutunun etrafında sitesine girebileceğiniz bir kodu yoksa kutuyu açmadan iade etmek daha mantıklı gibi.
Yurtdışından getirtme ürün olabilir. Sahte olabilir de, olmayabilir de. Kutunun etrafında sitesine girebileceğiniz bir kodu yoksa kutuyu açmadan iade etmek daha mantıklı gibi.

Kendi sitelerine girdiğimde sitenin en altında sol kısımda "Orjinalliğini doğrula" ibaresi bulunuyor. Oradan kontrol etme şansınız var mı ?

Son düzenleme:
Ben de kutusu böyle değil diye biliyorum siz yine de kutuyu açmayın bence. Araştırmakta fayda var eğer yeteri bir sonuca ulaşamamışsanız kutuyu açmadan iade edin.

Yurt dışından getirtme ürün olabilir. Sahte olabilir de, olmayabilir de. Kutunun etrafında sitesine girebileceğiniz bir kodu yoksa kutuyu açmadan iade etmek daha mantıklı gibi.

Kendi sitelerine girdiğimde sitenin en altında sol kısımda "orjinalliğini doğrula" ibaresi bulunuyor. Oradan kontrol etme şansınız var mı?

Uygulama amblemi ile kutudaki amblem aynı. Orijinal gibi.
Yenilerin kutusu böyle, paniğe gerek yok.
Video eşliğinde açın. QCY uygulamasını indirip tanıtın, tanıyorsa zaten sıkıntı yok.

Yurt dışından getirtme ürün olabilir. Sahte olabilir de, olmayabilir de. Kutunun etrafında sitesine girebileceğiniz bir kodu yoksa kutuyu açmadan iade etmek daha mantıklı gibi.

Kendi sitelerine girdiğimde sitenin en altında sol kısımda "orjinalliğini doğrula" ibaresi bulunuyor. Oradan kontrol etme şansınız var mı?

20 basamaklı kod nerede acaba bulamadım.

Son düzenleme:
Bluetooth 5.1 değil 5.0 olması lazım. Ben de Amazon'dan aldım, bugün geldi. Kutusu böyle değil. Sesini de beğenmedim bu arada, iade ediyorum yarın. :d

Geri
Yukarı