QCY T7 bağlanmıyor

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Ürün dün kargodan geldi. Kutusunu açtım, kullanma kılavuzunda yazdığı şekilde kutuyu açarak bağlamaya çalıştım. İlk başta görmedi, ben de herhalde şarjı bitik dedim. Sonra şarja taktım ve dolmasını bekledim. Dolduktan sonra tekrar bağlamaya çalıştım ve bu sefer oldu. Ama kulaklık şarjı çok çok düşük görünüyordu ve kulaklığı kutudan çıkardığım an bağlantısı kopuyordu. Herhalde tam dolmadı dedim, tekrar taktım şarja ama değişen bir şey olmadı. Uygulamada da doğrulama kodu hatalı diyor sürekli. Ne yapabilirim, ürünü geri mi vermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl sıfırlanıyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum yapabildiniz mi?
Maalesef, ürünü değişim için yollamıştım. Bana yenisini yollamadılar, onun yerine parasını yolladılar. Daha sonra da ürüne zam yaptılar o yüzden alamadım tekrar.

Geri
Yukarı