QCY T7 mobil uygulamaya bağlanmıyor

Makaleler
1
Yer
Antalya
Selamlar. Arkadaşlar yeni Bluetooth kulaklık aldım (QCY T7). Bluetooth ile sorunsuz bağlandım, müzik dinleyebiliyorum fakat bir türlü QCY'nin mobil uygulamasına bağlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Kullanma kılavuzunda;

1. Kulaklıklar telefona bağlanmış olması gerekiyor. (Bluetooth bağlantısından bahsediyor sanırım.)
2. Kulaklıkları kutuya yerleştirin. Kapağı açın ve şarj kutusu düğmesini 3 saniye veya kasadaki LED 3 kez yeşil yanıp sönene kadar basılı tutun. Kulaklıklar daha sonra telefona bağlanacak ve eşleştirme moduna girecektir.

Bu denilenleri yapıyorum. Kulaklıklar kutusunun içindeyken ve kapağı açıkken basılı tutuyorum, dediği gibi yeşil ışık 3 kez yanıp sönüyor. Ondan sonra uygulamada bağlanılması gerekiyor ama bir türlü olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Selam. Arkadaşlar yeni Bluetooth kulaklık aldım (QCY t7). Bluetooth ile sorunsuz bağlandım, müzik dinleyebiliyorum fakat bir türlü QCY'nin mobil uygulamasına bağlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Kullanma kılavuzunda;

1. kulaklıklar telefona bağlanmış olması gerekiyor. (Bluetooth bağlantısından bahsediyor sanırım.)
2. kulaklıkları kutuya yerleştirin. Kapağı açın ve şarj kutusu düğmesini 3 saniye veya kasadaki LED 3 kez yeşil yanıp sönene kadar basılı tutun. Kulaklıklar daha sonra telefona bağlanacak ve eşleştirme moduna girecektir.

Bu denilenleri yapıyorum. Kulaklıklar kutusunun içindeyken ve kapağı açıkken basılı tutuyorum, dediği gibi yeşil ışık 3 kez yanıp sönüyor. Ondan sonra uygulamada bağlanılması gerekiyor ama bir türlü olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Çözüm buldunuz mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı