QKZ DM7 alınır mı?

rexashi

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Niğde
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 4300GE
Crucial Ballistix 8x2 3200MHz
B450M S2H
Corsair CV550 550W
Bu kulaklığı daha yeni keşfettim, kullananlar var ise alınmaya değer mi?
Bütçem maksimum 150 TL. Müzik dinleyeceğim, bilgisayarda kullanırken ise genellikle video izlemek için kullanacağım.
Onun dışında JBL C100SI ile karşılaştıracak olsak hangisi daha kalitelidir?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

122 TL'nin üzerine bir de vergi binecek, kargo süresi falan derken o kadar uğraşa değecek bir kulaklık değil. Türkiye'den QKZ AK6 veya AK6 Pro alınabilir.
Kupon ile birlikte 57 TL'ye düşüyor. Daha önce hiç yurt dışından sipariş vermedim, tahmini ne kadar bir vergi eklenir?

Kupon ile birlikte 57 TL'ye düşüyor. Daha önce hiç yurt dışından sipariş vermedim, tahmini ne kadar bir vergi eklenir?
Kuponlu fiyatı güzelmiş, yazdığım modelleri aynı satıcıdan düşünebilirsiniz kupon geçerliyse.

Aliexpress'te artık ödeme aşamasında vergi görünüyor diye biliyorum. Son düzenlemelerden beri alışveriş yapmadım yanlışım olabilir.

Aliexpress'te artık ödeme aşamasında vergi görünüyor diye biliyorum. Son düzenlemelerden beri alışveriş yapmadım yanlışım olabilir.
Satıcıdan satıcıya değişiyor.
KZ EDX Pro modeli indirim+vergi ile bütçeniz yeter diye düşünüyorum.

Açıkçası biraz bütçe artırıp CCA CRA modeli alınabilir açıkçası.

Son düzenleme:
Önerileriniz için teşekkürler fakat önerdiğiniz kulaklıkların dış görünüşleri hiç ilgimi çekmedi.
+ olarak söylediğim kulaklık yaklaşık 500 TL'den 123 TL'ye düşmüş ve indirim 12 saat sonra bitiyor.
Başka önerdiğiniz marka/model var mı?

Geri
Yukarı