QNB Finansbank'tan Papara'ya atılan para gelmedi

Makaleler
1
10-15 dakika önce annemin kartından kendi Papara hesabıma para yolladım. Para halen gelmedi. Sanırım açıklama kısmına Papara numaramı yazmadığım için oldu. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? Umarım para çöp olmaz. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer para yolladığınız hesabın sahibi siz değilseniz para hesabınıza geçmez. Otomatik geri yollanıyor para yanlış bilmiyorsam.

Sadece kendinize ait olan bir banka hesabından para yükleyebilirsiniz. Başkasının adına olan banka hesabından kendi adınıza olan Papara hesabınıza aktarım yaptıysanız işlem başarısız olur ve 24 saat içerisinde iadesi gerçekleşir.
Eğer para yolladığınız hesabın sahibi siz değilseniz para hesabınıza geçmez. Otomatik geri yollanıyor para yanlış bilmiyorsam.
Peki diğer türlü nasıl para yolluyabilirim? Mutlaka vardır bir çözümü.

Kendi banka hesabınızdan yükleme yapamıyorsanız annenizin hesabına para yükleyip oradan kendinize para gönderebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için hesabınıza banka hesabınızdan daha önceden para yüklemiş olmanız gerekiyor veya hesabınızın sözleşmeli olması gerekiyor.

Kendi banka hesabınızdan yükleme yapamıyorsanız annenizin hesabına para yükleyip oradan kendinize para gönderebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için hesabınıza banka hesabınızdan daha önceden para yüklemiş olmanız gerekiyor veya hesabınızın sözleşmeli olması gerekiyor.
Annenize de papara hesabı açın ve kendi papara hesabınıza yollayın. Kart gerekmiyor. En azından bir kaç ay önce böyleydi
Artık parayı ininal'a yükledim. Mecbur kaldım yapıcak bir şey yok. Havale işleminide geri çevirmişler zaten. Ama çok saçma bir sistem değil mi? Zaten kendi hesabım olsa neden Paparaya para yolluyayım?

Geri
Yukarı