Qosmio 870-15e fiyatı

jon snow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba benim qosmio 870-15e laptopum var. Alalı daha 2 yıl olmadı. Ben bu laptopu satmak istiyorum. Ne kadara satabilirim. Sıfırdan farksız üzerinde ki laylon bile duruyor. Kutusunu falan da atmadım.

Laptop alacağım zaman, Qosmio modellerine bakmıştım. Fiyatı nedense muadillerine göre çok fazla. Donanım özelliklerine bakınca 1500-1800 TL diyorsun ama ikinci el sitelerinde piyasası yüksek baya. 3 ay kadar önce x70 modelini, yani bunun 4. nesil işlemcili ve 770m ekran kartlı modelinin ikinci elini 3000 TL ye bulmuştum, o da en uygun fiyattı. Sizin modellere pek bakmadım ama 2300 civarıydı. Açıkcası bana yüksek gelmişti fiyatı, donanıma kıyasla.

Buradaki tavsiyelere göre MSI aldım, orası ayrı tabii ancak siz sahibinden.com da bakın, sizin modelden oluyor 3-4 tane. Onların biraz altına koyarsınız.

Şimdi baktım tekrar, 5.450 TL ye koyan var :D
Sizin modelin aynısını 2.650 ye koymuş birisi. Bana göre ederi bunun çok altında. Donanımsal olarak fiyatını az çok tahmin edebiliyoz ama piyasadaki fiyat epey yüksek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı