QP Bilişim Güvenilir mi?

Hocam Corsair Void Pro rgb wireless special edition almayı düşünüyorum. Yorumunuza denk geldim. Dip ses nedir ve her cihazda oluyor mu? Sizce almamalı mıyım?
Dip ses genel olarak ses düzeyini %20'nin altına düşürdüğümüzde ortaya çıkan hafif bir rüzgar sesine benzer. Bu sorunun sebebi ICUE programı. Kendileriyle çok kez iletişime geçip durumu anlattım ancak henüz bu sorunu çözmediler.
Valla dostum şahsen çoğu ihtiyacımı karşıladığım bir bilişim sitesi Antalyada yaşıyorum aldığım hiçbir ürünle ilgili problem yaşamadım kaldiki site içerisinde canlı destek hattı var anında cevap veriyorlar mail atıyorsun bir kaç saat içinde dönüyorlar ben daha başka bir on-line alışveriş sitesinde böyle hızlı iletişim kurabileceğim bir şirket bulamadım iletişim kurabiliyorsan bu bile tek başına yetiyor çoğu şeye.
Konuyu açalı yıllar geçti :) O dönem bu kadar popüler değildiler. Şuanda kuşkusuz alışveriş yapabildiğim siteler arasında.

Dip ses genel olarak ses düzeyini %20'nin altına düşürdüğümüzde ortaya çıkan hafif bir rüzgar sesine benzer. Bu sorunun sebebi ICUE programı. Kendileriyle çok kez iletişime geçip durumu anlattım ancak henüz bu sorunu çözmediler.

Konuyu açalı yıllar geçti :) O dönem bu kadar popüler değildiler. Şuanda kuşkusuz alışveriş yapabildiğim siteler arasında.
Hocam siparişi verdim. Anladığım kadarıyla yazılımı kullanmazsak sıkıntı olmuyor veya işimiz bitince kapatınca.

Hocam siparişi verdim. Anladığım kadarıyla yazılımı kullanmazsak sıkıntı olmuyor veya işimiz bitince kapatınca.
Programı kullanmazsanız eğer şarj yüzdesini, RGB renk ayarlarını, sesli komutları ve farklı ses fonksiyon ayalarını kullanamazsınız. Şahşen chill takılırken müziklerin sesini kısık da tutuyorum o zamanlarda bu ses geliyor ama artık alıştım gelmiyor bile diyebilirim. Yüksek seslerde bu sesi duymanızın imkanı yok.

Geri
Yukarı