QP bilişim nasıldır?

Gönderimleri hızlı fakat sipariş sonrası iletişimde biraz sorunlar olmaya başlamış. Pandemidendir belki diyip geçiyorum ama şu anda olan durumu bilmekte fayda var.

Gönderimleri hızlı fakat sipariş sonrası iletişimde biraz sorunlar olmaya başlamış. Pandemidendir belki diyip geçiyorum ama şu anda olan durumu bilmekte fayda var.
Evet, haklısın. Kargoda sorun yaşadım ve hiçbir şekilde ilgilenmediler. Sorunumu çözene kadar akla karayı seçmiştim.

@deactivatedfemo Kötüye kullanmak ile ihtiyaca yönelik kullanmanın farkını bilmeniz gerekir. Orası sizin ahlaki probleminizdir artık.
Benim ahlaki değerlerimi sorgulayacak kişi siz değilsiniz. Yıllardır bu tarz platformlarda yaratılan klasik konu kirliliği, öne sürdüğünüz etmen bile forum içinde qp adı ile açılan konulara bakarak çürütülebilir. Bütün algısını forumda açacağı bir konuyla belirleyen kişi zaten dilediği kadar konu açabilir, bu yetersizliktir. 5 Dakikalık bir araştırma ile burada açacaği konudan kat kat daha iyi genel bilgi sahibi olma şansı varken (Sadece sosyal dahilinde konular ile) , konu açan kişiyi de eleştiririm.

Pc yi sipariş ettiğinizde kutularda beraber geliyor değil mi? Yani montajlı bir şekilde sipariş ettiğiniz bir kasanın yanında ayrıca ürünlerin kutusuda beraber geliyor mu?
Benim ahlaki değerlerimi sorgulayacak kişi siz değilsiniz. Yıllardır bu tarz platformlarda yaratılan klasik konu kirliliği, öne sürdüğünüz etmen bile forum içinde qp adı ile açılan konulara bakarak çürütülebilir. Bütün algısını forumda açacağı bir konuyla belirleyen kişi zaten dilediği kadar konu açabilir, bu yetersizliktir. 5 Dakikalık bir araştırma ile burada açacaği konudan kat kat daha iyi genel bilgi sahibi olma şansı varken (Sadece sosyal dahilinde konular ile) , konu açan kişiyi de eleştiririm.
Dostum ben konu açarken baktığımda 5 10 konu vardı. Zaten ona baktım ilk istediğim cevabı alamayınca konu açtım. Aynı konudan 50 100 tane vardır, o zaman senin dediğine katılırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı