QP Bilişim'de Corsair ürünlerinde indirimler

Siparişiniz düştü mü hocam?
Hayır düşmedi hala ama bu sorunu yaşayan arkadaşların hepsinin sorunu çözülmüş. Arayacağım yarın, kartlarla ilgili bir sorunmuş. Almayı düşünüyorsan kaçırma derim, QP Bilişim sorun çıkarmaz.

Son düzenleme:
Hayır düşmedi hala ama bu sorunu yaşayan arkadaşların hepsinin sorunu çözülmüş. Arayacağım yarın, kartlarla ilgili bir sorunmuş. Almayı düşünüyorsan kaçırma derim, QP Bilişim sorun çıkarmaz.
Aldım hocam. Ben aldıktan sonra stok bitti, sanırım son stoklardan birini aldım.

Aldım hocam. Ben aldıktan sonra stok bitti, sanırım son stoklardan birini aldım.
Sende sipariş kısmında görünüyor mu? Mail atın pazartesi günü oluştururuz dediler, ürün satın alınmış sorun yok yani. Kartımdan parası çekildi ve stoktan da düştü zaten.

Sende sipariş kısmında görünüyor mu? Mail atın pazartesi günü oluştururuz dediler, ürün satın alınmış sorun yok yani. Kartımdan parası çekildi ve stoktan da düştü zaten.
Kargoya bile verdiler hocam anlamadım inanın. Anında parayı çekip birkaç saat içinde kargoya verildi. Haftasonu diye pazartesiye kalır demiştim.

Kargoya bile verdiler hocam anlamadım inanın. Anında parayı çekip birkaç saat içinde kargoya verildi. Hafta sonu diye pazartesiye kalır demiştim.

Vay canına, ben bir bakayım Yurtiçi Kargo'yu sorgulayayım. Belki de benimkini de vermişlerdir (umarım).
Düzenleme: Vermemişler sanırım, Yurtiçi'nde kargom yok. :(

Geri
Yukarı