QP Bilişim'de Corsair ürünlerinde indirimler

Vay canına, ben bir bakayım Yurtiçi Kargo'yu sorgulayayım. Belki de benimkini de vermişlerdir (umarım).
Düzenleme: Vermemişler sanırım, Yurtiçi'nde kargom yok. :(
Üzdünüz hocam. 😔 Pazartesi bir iletişime gin siz en iyisi tekrar QP ile. İyi haberlerinizi bekliyorum. Ürün geldiğinde de bir sorun var mı yok mu değerlendirelim beraber muhakkak.
Kulaklığın padleri ile tutunduğu yerde baya bi açıklık var sol kulakta evde 1 tane daha hs 70 var ve gerçekte öyle olmadığı bariz bir şekilde anlaşılır. İadeye vereceğim.
Gelişmelerden haberdar edin bizi de hocam.

Üzdünüz hocam. 😔 Pazartesi bir iletişime gin siz en iyisi tekrar QP ile. İyi haberlerinizi bekliyorum. Ürün geldiğinde de bir sorun var mı yok mu değerlendirelim beraber muhakkak.

Gelişmelerden haberdar edin bizi de hocam.
Ürün elime ulaştığinda etiketleyerek yazacağım buraya hocam.

Ürün fiziki olarak stokta yoktu vs. gibi bahaneler ile ücret iadesi yaptılar ve şu anda stok yok. Benden sonra alan @Silinen üye 'a ürün gittiğine göre bir anda fiziki olarak meydana geldi ürün sanırım. Şikayet edeceğim artık rezil bir firma cidden. @Silinen üye @Yang Mills
a.png

@Silinen üye Hocam satın aldığın tarihi ve kargo numaranı atabilir misin acaba? Benden sonra mı satın aldın ondan emin olmak istiyorum, ona göre şikayet oluşturacağım. Kredi kartımdan çekilen paranın tarihi bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı