QP Hexa XL 90x40 vs. XRades Hacker 90x40

Hexa yer, çiğner, tükürür, yok eder.
Özellikle sizin Xrades ve QP mouse padlerin karşılaştırması konularında çokca yorumunuz var ve inanılmaz şekilde xradesi kötüleyip QP'yi övüyorsunuz. Sizin yorumlarınıza aldanarak aldım. QP Prism çok kötü bir mousepad çıktı tam bir fiyasko. Mousepad öncelikle çok ince ayrıca fps oyunlarında daha ilk günkü kullanımımda aimi kendi kendine durduk yerde kaydırdı. Bugün geri iade ettim. Bu arada şimdiye kadar Logitech, Steelseries Qck, Trust ve Bloody marka mousepadlar kullandım. En kötü performans QP oldu. En iyi kalite kesinlikle Steelseries qck ama XXL bir mousepad ihtiyacım olduğu için Qck XXL'a bütçem yetmiyor. Ben birde şansımı Xrades tarafında deneyeceğim.

Evet sorun bende 🙂. Aylardır valorant oynuyorum hiçbir zaman vandal satın alırken odin almadım. Ama bugün bu mousepad bana vandal yerine odine tıklattı çünkü kendi kendine kaydı o tarafa. Ama neyse sorun bende...

SteelSeries QCK'dan qp Honeycomb'a geçtim. Gayet güzel mousepad QCK'ya göre biraz daha hızlı sadece, alışırsınız.

Özellikle sizin Xrades ve QP mouse padlerin karşılaştırması konularında çokca yorumunuz var ve inanılmaz şekilde xradesi kötüleyip QP'yi övüyorsunuz. Sizin yorumlarınıza aldanarak aldım. QP Prism çok kötü bir mousepad çıktı tam bir fiyasko. Mousepad öncelikle çok ince ayrıca fps oyunlarında daha ilk günkü kullanımımda aimi kendi kendine durduk yerde kaydırdı. Bugün geri iade ettim. Bu arada şimdiye kadar Logitech, Steelseries Qck, Trust ve Bloody marka mousepadlar kullandım. En kötü performans QP oldu. En iyi kalite kesinlikle Steelseries qck ama XXL bir mousepad ihtiyacım olduğu için Qck XXL'a bütçem yetmiyor. Ben birde şansımı Xrades tarafında deneyeceğim.
Hangi mouse ile sorun yaşadığınızı merak ettim.

Özellikle sizin xrades ve qp mouse padlerin karşılaştırması konularında çokca yorumunuz var ve inanılmaz şekilde xradesi kötüleyip Qp'yi övüyorsunuz. Sizin yorumlarınıza aldanarak aldım. Qp Prism çok kötü bir mouse pad çıktı tam bir fiyasko. Mouse pad öncelikle çok ince ayrıca FPS oyunlarında daha ilk günkü kullanımımda aimi kendi kendine durduk yerde kaydırdı. Bugün iade ettim. Bu arada şimdiye kadar Logitech, SteelSeries QCK, Trust ve Bloody marka mousepadlar kullandım. En kötü performans qp oldu. En iyi kalite kesinlikle SteelSeries QCK ama xxl bir mouse pad ihtiyacım olduğu için QCK Xxl'a bütçem yetmiyor. Ben bir de şansımı xrades tarafında deneyeceğim.

Hocam ben qp hexa modelini aldım yaklaşık 5 gün önce. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı