Qscx fidye virüsü temizlenmiyor

sybil

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, dosya aktarımı yapabilmek için share. Me uygulamasını kurmak isterken. Qscx virüsü bulaştı. Araştırmalarıma göre bu virüs fidye virüsüymüş, ancak hiçbir malware yazılımı ile temizleyemiyorum, bütün malware yazılımlarını denedim. Sistem geri yüklemesi yaptım. Google da çıkan anlatım videolarını denedim bir türlü sorun çözülmedi, delirmek üzereyim. Format atamam. Sistemim Windows 10.

Burada dediklerimi yapmanız dışında hiçbir şey yapamazsınız boşa aramayın. İleride çözümü gelecke olan varyanttan bulaşmış. Ancak şimdi çözüm yok istenen belgeleri gödnerin rehberde dediğim gibi.

Belki yabancı forumlarda çözüm bulmuş olabilir.
Dünyada diyorum ben zaten.
Hocam bu ne agresiflik düzgünce bir şey sordum aynı zamanda size hitap etmedim.
Agresfilik yuok sadece okumadığınızı söylüyorum. Okusanız çözümün sadece o konu olduğunu göreceksiniz. Bana hitap etmene gerek yok burası forum herkes ortak sorunları olanlara yazıyor.

Merhaba arkadaşlar, dosya aktarımı yapabilmek için share. Me uygulamasını kurmak isterken. Qscx virüsü bulaştı. Araştırmalarıma göre bu virüs fidye virüsüymüş, ancak hiçbir malware yazılımı ile temizleyemiyorum, bütün malware yazılımlarını denedim. Sistem geri yüklemesi yaptım. Google da çıkan anlatım videolarını denedim bir türlü sorun çözülmedi, delirmek üzereyim. Format atamam. Sistemim Windows 10.

https://www.kaspersky.com.tr/downloads/thank-you/free-rescue-disk denediniz mi hocam

30 günlük ücretsiz sürümü indirip hemen deniyorum, delirmek üzereyim

denemedim hocam, avast deneyip bunu deneyeyim, umarım kimsenin başına gelmez kanser gibi bir virüs, raporlarımın hepsi şifreli şu anda açamıyorum

Sizden para istedi mi ?
şu anda istemedi, şu anda sadece dosyalarımın uzantıları QSCX oldu
denedim hocam bunu, çözülmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı