Quadro Markası Güvenilir Midir?

ggeasy200

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç haftaya bu bilgisayarı almaya karar verdim, ancak sorumla alakalı internette pek fazla bilgi bulamadım. Bana adam "bütün parçalar Quadro'nun" dedi. Aralarından sıkıntı çıkaracak parça var mıdır? Quadro markasına güvenilir miyim?

3 aydır bekliyorum ve artık neyi alıp neyi almayacağıma karar vermekte zorlanıyorum. Artık bir an önce alıp kurtulmak istiyorum ama kazıklanmakta istemiyorum, çok arada kaldım.
Dolar aldı başını gidiyor. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Attığım sistemde 1660S'in indirimi bitmeden almanızı tavsiye ederim.

Alıp kendim birleştirmek istemiyorum açıkçası, ayrıca kredi kartına taksit yapacağım. Hazır sistem önerirseniz benim için daha iyi olur.
Attığınız sistem taksit ile 8000 TL'ye geliyor. Taksit ile alınacaksa Vatan'dan bu sistemi öneririm. Bildiğim kadarıyla taksit yapınca vade farkı alınmıyor. AMD 3500X-ASUS DUAL-RX5700XT-O8G-EVO-PRIME B450M-K-KINGSTON 500GB NVME-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Şaka gibi o sisteme 8000 TL verilmez. Hocam bütçenizi bilmiyorum fakat 2 tane sistem önerebilirim hazır olarak.
İnce hesap sitesinden önerdiğim sistemin SSD modeli değişmesi lazım WD Blue 250 GB alınabilir.

Son düzenleme:
Bütçem 6.000-7.000₺ arası.
Şaka gibi o sisteme 8000 TL verilmez. Hocam bütçenizi bilmiyorum fakat 2 tane sistem önerebilirim hazır olarak.
İnce hesapdan önerdiğim sistemin SSD modeli değişmesi lazım WD Blue 250 GB alınabilir.
Attığınız sistem taksit ile 8000 TL'ye geliyor. Taksit ile alınacaksa Vatan'dan bu sistemi öneririm. Bildiğim kadarıyla taksit yapınca vade farkı alınmıyor. AMD 3500X-ASUS DUAL-RX5700XT-O8G-EVO-PRIME B450M-K-KINGSTON 500GB NVME-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bu sistem kafama yattı, acaba Vatan'da sistemi özelleştirebiliyor muyuz? Mesela 1TB HDD eklettirebilir miyim?

Geri
Yukarı