Çözüldü Quantum Break nişangah ve mermiler yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yusuf Serhan

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'den orijinal oyunu indirdim ve Türkçe yamasını kurdum. Ondan sonra oyuna girdim. SS'de de görebileceğiniz üzere ne nişangahı görebiliyorum, ne de mermileri. Gerçekten çok can sıkıcı. Steam'den dosyaları doğruladım, düzelmedi. TR yama ile ilgili olduğunu zannetmiyorum, çünkü internette bu sorunu yaşayan bir ben varım.

Screenshot_1.png

Oyunu tam bilmiyorum. Fakat zorluk derecesinden olabilir.

Zorluk derecesi normalde oynuyordum. Kolaya düşürdüm, nişangah ve mermi göstergesi gelmedi. Zora çıktım yine aynı şekilde sorun devam ediyor.

Yamayı kaldırıp denediniz mi? Yamadan önce herhangi bir problem var mıydı?

Yamadan önce oyuna hiç girmediğim için bilmiyorum. Oyunu yama ile oynayayacaksam, oyunu nasıl anlayabilirim ki?

Oyununuz orijinal, başka bir ihtimal veremedim. Nişangah'ın gözükmeme durumu tuhafmış, bende oynadım böyle bir sorunla karşılaşmadım çünkü yama kurmadım. Bir deneyin derim, kaldırın yamayı, eğer düzelirse anlamış oluruz. Yamalar oyun dosyalarını bozabiliyor, ama ben daha önce hiç yaşamadım böyle bir olayı.

Türkçe yamayı kaldırıp orijinal oyun sürümüne döndüm, sorunum çözülmedi. Sorunu çözemiyorum. Hayır farklı bir Türkçe yama denemedim. Yani 2 tane var piyasada tom.
'Un kini denedim. Ve bence TR yamayla alakası yok çünkü TR yamayı kaldırdığım halde sorunum çözülmedi. TR yama kaldırdıktan sonra aynı yerin SS.
Screenshot_2.png

Geri
Yukarı