Quartiy sitesi güvenilir mi?

EfeCalisir35

Decapat
Merhabalar, iyi sabahlar dilerim, sabah sabah Instagram'da dolaşırken, önüme reklam çıktı, reklamda "bilgisayarınız için en yüksek FPS, en düşük ping, tasarımlar vb." Diye bir reklam. Site adresi=https://quartiy.ga/tumurunler.html# güvenebilir miyim? Güvenemez miyim? Açıkçası bana biraz saçma geldiği için size sorma gereği hissettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir mi ya da işe yarar mı bilmem ancak ben böyle programlara inanmıyorum. FPS arttırmanın bildiğim yolları işlemci, RAM ve eğer ekran kartını kullanan bir program varsa bunları temizlemektir. OC biliniyorsa ekran kartı ve işlemciye OC yapmaktır ki bilinmiyorsa hiç uğraşılmamalı. Ping arttırmanın yolu ise interneti olabildiğince rahatlatmaktır. Bunun dışında ne yapılabilir ki?

Güvenilir mi ya da işe yarar mı bilmem ancak ben böyle programlara inanmıyorum. FPS arttırmanın bildiğim yolları işlemci, RAM ve eğer ekran kartını kullanan bir program varsa bunları temizlemektir. OC biliniyorsa ekran kartı ve işlemciye OC yapmaktır ki bilinmiyorsa hiç uğraşılmamalı. Ping arttırmanın yolu ise interneti olabildiğince rahatlatmaktır. Bunun dışında ne yapılabilir ki?

Yani benim de kafam sizin söylediğiniz yönde, adamların söylediği.
"Bilgisayarınızı olabildiğince hızlandırmak için format, güncellemeler vs. yapacağız." Diyorlarmış. Onun dışında programda, bir kullanıcı adı ve şifre sistemi varmış, randevu ile alınıyormuş bu bilgiler. Aldıktan sonra giriş yapıyormuşuz ve FPS artıyormuş. Kiminin yorumu "30 FPS alıyordum ve maçlardayken 10 aldığım bile oldu. ******* Kişi sağ olsun yardım etti ve artık 100-130 arası oynuyorum. 170leri bile gördüğüm oluyor." Bunu yazmış bir düşünüyorum. Bunları fake hesap açıp yapmış olabilir ya da arkadaşları ile anlaşmaya gitmiş olabilir. Diye düşündüm ben.

Tahminimce Teamviewer gibi bir program ile satın alan kişinin bilgisayarına bağlanıp bildikleri tüm bilgisayarı rahatlatan ve optimize eden şeyleri yapıyorlardır. Bunun sonucunda da fps artışı oluyordur. Ben de çoğu arkadaşıma bahsettiğim türden şeyleri yaparak düşük fps alıyorlarken yüksek fps almalarını sağlıyorum.

Tahminimce Teamviewer gibi bir program ile satın alan kişinin bilgisayarına bağlanıp bildikleri tüm bilgisayarı rahatlatan ve optimize eden şeyleri yapıyorlardır. Bunun sonucunda da fps artışı oluyordur. Ben de çoğu arkadaşıma bahsettiğim türden şeyleri yaparak düşük fps alıyorlarken yüksek fps almalarını sağlıyorum.
bunu hangi yollarla yapıyorsunuz paylaşırmısınız :/

Geri
Yukarı