Çözüldü "Quick connect durduruldu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Herkese merhaba. Yaklaşık iki haftadır bu hatayı Android sürümü 7.0 olan SM-920F cihazımda bildirim çubuğunu indirdiğimde alıyorum. Her seferinde değil ama günde en az otuz kere alıyorum diyebilirim.

Hata "SmartThings" isimli uygulamadan kaynaklanıyormuş. Çözmek için uygulamanın güncellemelerini sildim, düzelmedi. Tekrar yükledim, düzelmedi. Telefonuma hard reset attım, yine düzelmedi.

Sizlerin tavsiyeleri nelerdir? Başka ne yapabilirim bu hatadan kurtulmak için?

Birisi çözsun şu işi ya. Note 5 var. 2 kere format attim. Herseyi guncelledim. Sildim. Durdrdum. Bir turlu yapamadim. Telefonu tv ye yansitamiorum artik. Ts-bjk maçinda telefona kaldik. Surekli bu hata çıkiyor. Lutfen yardim edin
Sanirim quick connect artik smart things oldu.
Smart things yukleyip biraz kurcaladiktan sonra quick connect durduruldu hatasi gelmedi.
Ama benim tv vestel oldugu icin ve smart things te vestel sanirim desteklemedigi icin artik ekran yansitamiyorum.

Son düzenleme:
Zorla durdurdum ama işe yaramadı. Ayarlardan sıfırlamayı müsait olduğum bir zaman deneyeceğim.
Uygulamanın güncellemelerini sildim ve tekrar yükledim. Bunu daha önce de yapmıştım ve düzelmemişti. Bugün yaptığımda düzeldi. Artık hata metni karşıma çıkmıyor. Sanırım Samsung güncelleme ile sorunu çözdü.

Birisi çözsun şu işi ya. Note 5 var. 2 kere format attim. Herseyi guncelledim. Sildim. Durdrdum. Bir turlu yapamadim. Telefonu tv ye yansitamiorum artik. Ts-bjk maçinda telefona kaldik. Surekli bu hata çıkiyor. Lutfen yardim edin
Sanirim quick connect artik smart things oldu.
Smart things yukleyip biraz kurcaladiktan sonra quick connect durduruldu hatasi gelmedi.
Ama benim tv vestel oldugu icin ve smart things te vestel sanirim desteklemedigi icin artik ekran yansitamiyorum.
Vestel tv yi guncelledim. Smart things yuklemeden denedim. Benim sorun cozuldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı