R harfi ile bana logo yapar mısınız?

Roughrath

Centipat
Selamlar, ben Roughrath. Şu an için internetten bulduğum bir R harfini geçici olarak koydum profil resmine. Fakat güzel bir logoya ihtiyacım var. Maalesef ki bir ücret ödeyecek durumum yok. Ücret talep etmeden güzel bir logo yapabilecek bir dost varsa minnettar olurum.

R harfi olan bir logo istiyorum, yapabilirseniz çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

gorellerde güzel seyler var baktın mı?
Başkasına ait olan bir şeyi kullanmak istemiyorum o yüzden logo yapılmasını istedim dostum.
Hazır logo yapabileceğin ücretsiz siteler var, bir araştır istersen.
Baktım çoğu yere fakat çoğu resmi ya reklamlı indiriyor yada indirmek için ücret istiyor. Ücretsiz ve etkili bir şeyler yapan bir site bulamadım maalesef ki.

Gerçekten seni mutlu edecekse süslü püslü bir logo yapabilirim.

Mutlu olacağına emin misin ?

Evet - Hayır ?

Gerçekten seni mutlu edecekse süslü püslü bir logo yapabilirim.

Mutlu olacağına emin misin ?

Evet - Hayır ?
Konuda belirtmiştim. Elbette mutlu olurum. Ama çocuksu yada yuvarlak hatlara sahip olmasın. Mesela Glitch efektleri çok hoşuma gidiyor. Güzel bir logo olursa her yerde kullanacağım, teşekkürler.

Konuda belirtmiştim. Elbette mutlu olurum. Ama çocuksu yada yuvarlak hatlara sahip olmasın. Mesela Glitch efektleri çok hoşuma gidiyor. Güzel bir logo olursa her yerde kullanacağım, teşekkürler.

Ben bu konuda uzman veya profesyonel değilim. Sadece bildiğim hazır bir şablon var. Oradan yapıyorum. Onun dışında yapamam. Şimdi yapmaya başlıyorum, umarım beğenirsiniz.

Daha çok oyuncuların kullandığı türden bir logo olucak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı