R3 1200 + 1050 Ti Sistem Düşük Performans Sorunu

KinglionOrtiger

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. R3 1200 ve 1050 Ti yeteceğine inanıyordum fakat hiç bir oyunda yetmiyor yüksek ayarlarda bile ultraya alınca da 1050 Ti ve RAM yetmiyor. RAM'im 2133 MHz'de 3000'e alsam düzelir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
G4560, R3 1200'den kötü dediler forumda ama çok iyi besliyor burada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Frekansla alakası yoktur diye düşünüyorum. RAM 8 GB ise zaten ultrada PUBG oynayamassınız. High'a kadar açar. Sebebi zaten PUBG minimum 6 GB RAM istiyor. Önerilen 8 GB gösteriyor ama upgrade etmekte fayda var RAM sayısını. Frekans'a gelirsek APU sistem olmadığı için çok önemi yok diyebilir ama ne kadar yüksek olursa okadar iyi olur tabi. 3000 MHz çıkarırsan 7-8 FPS'lik fark görürsün diye düşünüyorum. Açıkçası bana videodaki FPS değerleri biraz fazla geldi.

öncelikle 1920x1080 kulanıyorsan yetmez adam 1600x900 oynuyor very low da bu değer alınabilir ancak full hd de zor diğer oyunlardan kastın ne tam olarak bilmiyorum ancak TECHNOPAT kendisi PUBG ayarlarını bir makalede paylaştı istersen ona bir bak derim

PUBG İçin En İyi Performans Ayarları Nasıl Yapılır? - Technopat
Frekansla alakası yoktur diye düşünüyorum. RAM 8 GB ise zaten ultrada PUBG oynayamassınız. High'a kadar açar. Sebebi zaten PUBG minimum 6 GB RAM istiyor. Önerilen 8 GB gösteriyor ama upgrade etmekte fayda var RAM sayısını. Frekans'a gelirsek APU sistem olmadığı için çok önemi yok diyebilir ama ne kadar yüksek olursa okadar iyi olur tabi. 3000 MHz çıkarırsan 7-8 FPS'lik fark görürsün diye düşünüyorum. Açıkçası bana videodaki FPS değerleri biraz fazla geldi.
Evet yani :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı