R3 1200 AF ekran kartı önerisi

Gayet yerinde bir seçim olur. Nvidia isterseniz de;
bunu tercih edebilirsiniz. Bir tık daha uzun ömürlü olur ama darboğaz artar. Yine de RX 570 daha iyi bir seçim olur. Kaç tl'ye alacaksınız sorabilir miyim?

Gayet yerinde bir seçim olur. NVIDIA isterseniz de;
Bunu tercih edebilirsiniz. Bir tık daha uzun ömürlü olur ama darboğaz artar. Yine de RX 570 daha iyi bir seçim olur. Kaç TL'ye alacaksınız sorabilir miyim?

Şu an almayacağım 1 2 ay sonraya düşünüyorum o yüzden bir fiyat söyleyemiyorum bir de sorum olacak bu sistem GTA V ve PUBG Mobile açar mı?

Şu an almayacağım 1 2 ay sonraya düşünüyorum o yüzden bir fiyat söyleyemiyorum bir de sorum olacak bu sistem GTA V ve PUBG Mobile açar mı?
Açar. Hatta 1080p ultra ayarlarda çok rahat oynatır. Ama emilatör kullanacağınız için droplar olabilir fakat bu ekran kartınızla ilgili olmaz.

Açar. Hatta 1080p ultra ayarlarda çok rahat oynatır. Ama emilatör kullanacağınız için droplar olabilir fakat bu ekran kartınızla ilgili olmaz.
Öncelikle özür dilerim geç yazdığım için ve param biraz daha biriktince şunları alacağım R3 1200AF A320M S2H 8GB 3000 MHZ RAM 500W psu

Yeni konular

Geri
Yukarı