R3 1200 sistem Witcher 2 oyun performansı düşük

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,

Daha önceden Witcher 2'ye başlamıştım ama kastığı için oynamayı bırakmıştım ve çözmek için uğraşmamıştım.
Şimdi oyunsuzluktan tekrar Witcher 2'ye başladım ve kasma olayları hala devam ediyor.

Acaba ben bu kasma olaylarını nasıl çözebilirim çünkü ana menüde 150-200 FPS olmasına rağmer 1 FPS gibi hareket ediyor oyun.

Sistemim:

• Ryzen 3 1200 AF.
  • RX 470 4GB.
  • 8 GB 3000 MHz RAM.
Oyunu Steam üzerinde dosyalarını doğruladım.

Ben i5 4210u 820 m 4 GB RAM'li laptopumda 60 FPS oynamıştım bir virüs taraması ve driver güncellemesi yapın.

Ana menüdeki FPS'ler değil, oyun içindeki FPS'ler önemli. Oyun içindeki FPS değerleriniz nasıl? Monitörünüzde Free-Sync varsa açmayı deneyin. Eğer yok ise V-Sync ile deneyin.

Ana menüdeki FPS'ler değil, oyun içindeki FPS'ler önemli. Oyun içindeki FPS değerleriniz nasıl? Monitörünüzde Free-Sync varsa açmayı deneyin.
Free-Sync zaten açık. Oyun içinde bir sıkıntı yok FPS açısında ama herhangi bir menüye girdiğim zaman fareyi hareket ettirdiğim yere normalden 5-10 saniye sonra geliyor.

Merhabalar,

Daha önceden Witcher 2'ye başlamıştım ama kastığı için oynamayı bırakmıştım ve çözmek için uğraşmamıştım.
Şimdi oyunsuzluktan tekrar Witcher 2'ye başladım ve kasma olayları hala devam ediyor.

Acaba ben bu kasma olaylarını nasıl çözebilirim çünkü ana menüde 150-200 FPS olmasına rağmer 1 FPS gibi hareket ediyor oyun.

Sistemim:

• Ryzen 3 1200 AF.
  • RX 470 4 GB.
  • 8 GB 3000 MHz RAM.
Oyunu Steam üzerinde dosyalarını doğruladım.

Sistem aynı Witcher 3'ü 50 60'ta oynuyorum sistemde değil de başka birşeyde sorun var gibi.

Geri
Yukarı