R3 1200 ve GTX 1050 Ti Hazır Sistem Nasıldır?

Biri başlığı degistirmis.Ayrica ben 1300x düşündüm işlemci olarak o nasildir?
Ryzen 3 2200G hem daha güncel olması açısından hem de içinde Vega 8 Grafik Birimi bulunmasından dolayı tavsiyemdir. Harici ekran kartı alsan bile örneğin ekran kartı servisteyken sistemi kullanabilmek ve oyun oynayabilmek açısından R3 2200G avantajlı konumda. Ayrıca performans olarak R3 1300X'in çok gerisinde değil.

Bence hazır sistem alınmaz. Bütçeni 150 TL daha arttırabilirsen i5 8400 lü sistem bile toplayabilirsin.
1527353770747.png

Başka sitelerden daha ucuz ürünler ile senin bütçene bile düşürebilirsin sistemi.

Butcem zaten buna zorluyor maalesef 2200g alamayacagim.Oneriniz için teşekkürler.Peki 1300x ile nasıl bir performans alırım?Ve PSU güvenilir mi?

R3 2200G'nin fiyatı R3 1300X'den daha ucuz. PSU sanırım içinde gelen Cooler Master MasterWatt Lite 500, bende aynı PSU'nun 600W modelini kullanıyorum oldukça kaliteli ve güvenilir fakat MasterWatt Lite serisinin fanları yük altında ses yapıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı