R3 1200 ve RX 550 PUBG 80 FPS almak

Ashley888

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
RX 550 2 GB
İşlemci
Ryzen 3 1200
PUBG indirdim ve oyuna girdim 1080p düşük ayarlarda 80 FPS aldım. Aralarda 70'e düşüyor en düşük ayarda ise 110 FPS kadar çıktı çok nadir droplar giriyordu o RAM'den kaynaklı fakat dikkatimi çeken şey şu ben daha önceden konu açtığımda 720p en düşükte 30 FPS verir diyordu arkadaşlar ve gerçekten izlediğim videolarda da öyleydi. Nasıl oldu bu kadar FPS verdi? Anlamadım. Değerler bana normal geldi sıcaklık olarak 65 derece de geziyordu değerler RAM 7.5 GB kullanıyordu.

Ekran görüntüsü veya oyun içi video paylaşabilme durumunuz var mı? Mesela aşağıdaki arkadaş R5-5600X işlemciye rağmen 720p Low'da 80 FPS'i zar zor görmüş, tabii farklı alanlarda performans değişkenlik gösterebilir belki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran görüntüsü veya oyun içi video paylaşabilme durumunuz var mı? Mesela aşağıdaki arkadaş R5-5600X işlemciye rağmen 720p Low'da 80 FPS'i zar zor görmüş, tabii farklı alanlarda performans değişkenlik gösterebilir belki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1080P en düşük.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (25655).png
    Ekran Görüntüsü (25655).png
    3,8 MB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

Geri
Yukarı