R3 2200G + A320M PRO-VH Plus için 800 TL fazla mı uygun?

Dexter Vex

Hectopat
Yer
Kilis
Daha fazla  
AMD Ryzen 3 2200G + MSI A320M PRO-VH Plus, bunlara 800 TL yazmış. Biraz fazla uygun değil mi ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet fazla uygun. Test etmeden almayın.
Sadece 2200G fiyatına bir de anakart almış olursunuz. Fiyatı bana çok ucuz gibi geldi, iyice test etmeden almayın.
Test etme imkanım zor adam İstanbul' da neler test ettirebilirim ona ama sanırsam sistemi dağıtmış.
Uygun fakat şu anda PC fiyatları göklerde.
tamam teşekkür ederim.

Fatura ve garantisi varsa anca test etmeden al derim. Diğer türlü sıkıntılı bir durum.
Kutuları falan varda faturasını bilmiyorum sormam lazım.

Buda adamın açıklaması :

VEGA 8 EKRAN KARTI DESTEKLI AMD RYZEN 2 İŞLEMCİ İLE EKRAN KARTI OLMADAN GENEL OYUNLARI 1080P LOW AYARLARDA AKICI BİR ŞEKİLDE OYNATIYOR OYNATMAZ DİYENLER GİRSİN YOUTUBE DA İNCELEMESİNİ İZLESİN. 3.5 GHz normal 3.7 GHz turbo boost ile max 4 çekirdekli 2 GB entegre amd radeon vega 8 graphics ekran kartı anakart msi AM4 socket çift ram slotlu kart özelliklerini tam bilmiyorum tavsiye üzerine almıştım Not: ikisini ayrı satabilirim istanbul anadolu ve gebze çayırova içi ortak noktadan elden teslim edilir il dışına havale sonrası kargolanır.
Kontrol etmeden almayın. Bu fiyata satması pek olası değil. Kimse kimseye çıkarıp karşılıksız 300-400TL para vermiyor bu devirde. :)
Benim adama yaptırabileceğim bir şeyler var mı ?

Kutuları falan varda faturasını bilmiyorum sormam lazım.

Buda adamın açıklaması :

VEGA 8 EKRAN KARTI DESTEKLI AMD RYZEN 2 İŞLEMCİ İLE EKRAN KARTI OLMADAN GENEL OYUNLARI 1080P LOW AYARLARDA AKICI BİR ŞEKİLDE OYNATIYOR OYNATMAZ DİYENLER GİRSİN YOUTUBE DA İNCELEMESİNİ İZLESİN. 3.5 GHz normal 3.7 GHz turbo boost ile max 4 çekirdekli 2 GB entegre amd radeon vega 8 graphics ekran kartı anakart msi AM4 socket çift ram slotlu kart özelliklerini tam bilmiyorum tavsiye üzerine almıştım Not: ikisini ayrı satabilirim istanbul anadolu ve gebze çayırova içi ortak noktadan elden teslim edilir il dışına havale sonrası kargolanır.

Benim adama yaptırabileceğim bir şeyler var mı ?
Açıklaması şüphelendirici. Hele ki gidin youtube'dan falan bakın kısmı. Ve "anakart'ın özelliklerini çok bilmiyorum" cümlesi işin garip olduğunun tam kanıtı. İnsan gider bir bakar ulan ben ne satıyorum diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı