R3 2200G - RX570 4 GB Cyberpunk 2077 Performansı

Ludvig

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen5 5600 | XFX RX6600 8GB | 32GB HyperX Fury Beast | GIGABYTE B550M | 500GB SSD | Rampage Victory kasa ve dahili PSU
Meslek
Makine Mühendisi
Aşağıdaki sistemim ve oyun ayarları ile oyunu yaklaşık 2 saat oynadım. Şehirde ve iç mekanlarda dolaştım vakit geçirdim. Kafasında soru işareti olanlar için en azından merak gidereceğini umarak CybeRPUNK2077 deneyimimi paylaşmak istedim.

FPS değerlerim 35-40 arasında seyrediyor çoğunlukla. Ama zaman zaman 30-35 arasına düştüğü de oluyor. FPS değerleri oyunun akıcılığını bozmuyor. Ve grafik ayarlarının kalitesi arasında derin uçurumsal farklar yok. Ayrıca ilerleyen zamanlarda gereken güncellemeler ile bu değerlerin iyileşeceğini ve az da olsa artacağını düşünüyorum. Ayrıca grafik ayarları konusunda tavsiyede bulunmak isteyen arkadaşlar olursa memnun olurum.

Sistem
Ryzen3 2200G
ASUS ROG STRIX 4 GB
HyperX Fury Black 8 GB 3200MHz
MSI A320M Pro-E

Oyun Grafik Ayarları

20201210152324_1.jpg

20201210152332_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oyun içi bu arkadaşın gösterdiği gibi bir ayar var mı ? adam bi anda 10-20 fps artıyor.

Aynı sistemle neden daha düşük değerler alıyorum ki?

RAM'lerden dolayı olabilir ya GB farklıdır ya da çift kanal RAM değildir.
Aşağıdaki sistemim ve oyun ayarları ile oyunu yaklaşık 2 saat oynadım. Şehirde ve iç mekanlarda dolaştım vakit geçirdim. Kafasında soru işareti olanlar için en azından merak gidereceğini umarak Cyberpunk 2077 deneyimimi paylaşmak istedim.

FPS değerlerim 35-40 arasında seyrediyor çoğunlukla. Ama zaman zaman 30-35 arasına düştüğü de oluyor. FPS değerleri oyunun akıcılığını bozmuyor. Ve grafik ayarlarının kalitesi arasında derin uçurumsal farklar yok. Ayrıca ilerleyen zamanlarda gereken güncellemeler ile bu değerlerin iyileşeceğini ve az da olsa artacağını düşünüyorum. Ayrıca grafik ayarları konusunda tavsiyede bulunmak isteyen arkadaşlar olursa memnun olurum.

sistem
Ryzen3 2200G.
ASUS ROG STRIX 4 GB.
HyperX Fury Black 8 GB 3200MHz.
MSI A320M Pro-E

oyun grafik ayarları

Eki Görüntüle 773636

Eki Görüntüle 773637

AMD yapmış yine ya efsane işlemci cidden, ekran kartı olmadan Cyberpunk oynatabiliyor, çok şaşırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı