R3 2200G sistem alınır mı?

2000 TL bandında bütçe ile bunlar alınır mı? Daha iyisi var mıdır bu bütçede?

2000 TL bandında bütçe ile bunlar alınır mı? Daha iyisi var mıdır bu bütçede?

Tek kanal ram olacaksa sakın almayın derim.

Hocam A320 anakart bence alınmamalı B450 alınmalı arasında kayda değer bir sürü fark var.
R3 2200 pek iyi bir işlemci değil bütçe meselesi elbette ama R3 4300GE çok çok daha iyi olur.
APU sistemlerde çift kanal RAM resmen şart gibi bir durum. 8 yetersiz kalır.
Güç kaynağı markasını ilk defa duydum iyi görünmüyor ayrıca ileriye dönük olması için en az 450/500W kullanılmalı.
120 SSD çok yetersiz kalır. Ben 256 kullanıyorum daha ilk haftadan doldu diyebilirim. 120 çok az. Yanına HDD şart yani.

Pek güzel bir sistem olduğu söylenemez. Bütçe arttırma imkanınız varsa 4300GE tavsiye ederim, imkan yoksa 2200G kalabilir. A320, iyi bir anakart değil bununla değiştirin:
APU sistemlerde çift kanal 16GB RAM performansı ikiye katlıyor. O RAM'den 2 tane almanızı tavsiye ederim. 120GB SSD ile doğru düzgün hiçbir şey yapamazsınız. En az 240GB olmalı. Bununla değiştirilebilir:
PSU da pek iyi değil. Bununla değiştirin:
Bu düzenlemelerle alınabilir.

Pek güzel bir sistem olduğu söylenemez. Bütçe arttırma imkanınız varsa 4300GE tavsiye ederim, imkan yoksa 2200G kalabilir. A320, iyi bir anakart değil bununla değiştirin:
APU sistemlerde çift kanal 16GB RAM performansı ikiye katlıyor. O RAM'den 2 tane almanızı tavsiye ederim. 120GB SSD ile doğru düzgün hiçbir şey yapamazsınız. En az 240GB olmalı. Bununla değiştirilebilir:
PSU da pek iyi değil. Bununla değiştirin:
Bu düzenlemelerle alınabilir.
RAM'den 2 tane alınacak. 400 TL'ye kadar kasa önerebilir misiniz? Toplam 3.500 TL olacak. Bu fiyata daha iyisi bulunabilir mi?

RAM'den 2 tane alınacak. 400 TL'ye kadar kasa önerebilir misiniz? Toplam 3.500 TL olacak. Bu fiyata daha iyisi bulunabilir mi?

P210 almayın Burst alın. Anakartı bununla değiştirin:
Kasa önerim:

Yeni konular

Geri
Yukarı