R3 2200G sisteme Windows 11 kurulur mu?

AL1..

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Rick'in Paralel Evren'i
İşlemcim 2200G. Fakat kendi sitesinde desteklemiyor yazıyor. Ama 3200G destekliyor. Sizce geçersem bir sıkıntı olur mu? Beklemem mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

FuzEXaN

Hectopat
Yer
Niğde
Bende hiç sorun yaşamadım şu an kadar. Sorunsuz kullanıyorum.

Ama şu konudaki gibi uygulama, klasör vb. şeylerin açılmasında yavaşlık yaşadım.

KS
KS
AL1..

AL1..

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Rick'in Paralel Evren'i
Sıkıntı olmaz. İndirdim ben stabil çalışıyor.
TPM 2.0'ı BIOS'dan açtım, ama işlemcim desteklemediği için uyarı alıyorum.

Microsoft'un kendi söylediği ''regedit'den ''HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup'' kısmına ''AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU'' parametresi oluşturup değeri ''1'' girme işlemini de yaptım. Ancak hala asistanda sisteminiz gereksinimleri karşılamıyor uyarısı alıyorum. Nasıl kurabilirim?

KimBusik

Decipat
Yer
oldname:mamifth
TPM 2.0'ı BIOS'dan açtım, ama işlemcim desteklemediği için uyarı alıyorum.

Microsoft'un kendi söylediği ''regedit'den ''HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup'' kısmına ''AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU'' parametresi oluşturup değeri ''1'' girme işlemini de yaptım. Ancak hala asistanda sisteminiz gereksinimleri karşılamıyor uyarısı alıyorum. Nasıl kurabilirim?
Ben uyarı yemedim.
Belki regedit olayındandır.

FuzEXaN

Hectopat
Yer
Niğde
Kuzenimin yaşadığı sorunu bende yaşadım yükseltme yaptığım için geri döndüm direkt Windows 10'a. Sorun ise oyunlarda (tam ekran uygulamalarda da olabilir) alt + tab yapınca oyun direkt çöküyor.

Yeni konular

Yukarı