R3 2200G ve GTX 1050Ti'li Sistem ile Yayın Açılır mı?

Sssssa

Decapat
Arkadaşlar, yakında R3 2200G ve 1050Ti alacağım. Twitch yayınları açmak istiyorum. İnternetim Yükleme hızı 3.20Mbps arası sürekli. SSD yok. Bunlarla yayın açabilir miyim? PUBG, GTA5 vs. oynayacağım ama en yüksek ayarlarda değil tabi. Özellikle PUBG'de, Mithrain'in ayarlarını kullanacağım. GTA 5 güzel gözükecek şekilde, ayarlar yüksek ayarlarda vs. Sizce yapabilir miyim? Teşekkür ederim.

Zor internet olayını anlamam ama işlemci en az 2400 olmalıydı. Ekran kartı da minimum 1060 ama var mı o sistemle açan çok yalniz ne kadar randıman verir bilemem. İstediğin şeyi vermeyebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG'yi rahat yapacağınızı düşünüyorum fakat GTA V için denemeniz lazım. İnternet hızınızdan dolayı da 720p yayın yapabilirsiniz 1080p için biraz sıkıntı yaratabilir.

Zor internet olayını anlamam ama işlemci en az 2400 olmalıydı. Ekran kartı da minimum 1060 ama var mı o sistemle açan çok yalniz ne kadar randıman verir bilemem. İstediğin şeyi vermeyebilir.
Keşke noktalama işaretlerini kullansanız. Dediğinizden hiç bir şey anlaşılamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, yakında R3 2200G ve 1050Ti alacağım. Twitch yayınları açmak istiyorum. İnternetim Yükleme hızı 3.20Mbps arası sürekli. SSD yok. Bunlarla yayın açabilir miyim? PUBG, GTA5 vs. oynayacağım ama en yüksek ayarlarda değil tabi. Özellikle PUBG'de, Mithrain'in ayarlarını kullanacağım. GTA 5 güzel gözükecek şekilde, ayarlar yüksek ayarlarda vs. Sizce yapabilir miyim? Teşekkür ederim.
OBS ayarlarından kodlamayı işlemci yerine ekran kartına verirsen daha fazla verim elde edersin ama oyunlarda alacağın FPS biraz düşük olacaktır. Oyunu en düşük ayarlara çeker ve zorlanmadan mükemmel yayınlar yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı