R3 2200G "Windows sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor"

freeZyem

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum ve bilgisayarı açtığım zaman bu hata ile karşılaşıyorum. Sürekli kendini yeniden başlatıyor.

Sistem:
  • Ryzen 3 2200G işlemci
  • B450M S2H anakart
  • 8x2 Corsair RAM 3200MHz
7220AEA7-8861-4073-BDD0-24916CD58807.jpeg
FC4CC9CA-829C-444D-8A0F-C10A21382D0C.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar bu hatayı vermeden önce hızlıca Görev Yöneticisi'ni açıp başlangıçtan OneDrive'ı devre dışı bırakmayı deneyin. CTRL+Shift+ESC ile hızlıca açabilirsiniz.

Bilgisayar bu hatayı vermeden önce hızlıca Görev Yöneticisi'ni açıp başlangıçtan OneDrive'ı devre dışı bırakmayı deneyin. CTRL+Shift+ESC ile hızlıca açabilirsiniz.

Reis yazı çok erken geliyor kapat a bastığım gibi de kapanıyor PC yeniden başlatılıyor tekrar aynı hata. Format atayim mi?

Reis yazı çok erken geliyor kapat a bastığım gibi de kapanıyor PC yeniden başlatılıyor tekrar aynı hata. Format atayim mi?

Format atarsanız sorun çözülecektir. Bence birkaç yöntem daha denedikten sonra son ihtimal format atın.

Reis denedim de kendim format atamıyorum. Yani izin vermiyor bilgisayar sürekli yetki falan diyor. Bir bilgisayar cı ya götürsem Windows 10 kaç TL'ye format atar bilgin var mı?

40-50 TL alacaktır. Büyük ihtimal bir yerde hata yaptınız. Format USB'niz hazır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı