R3 3100 Kasa ve PSU tavsiyesi

sarashina

Hectopat
Daha fazla  
R3 3100.
Gigabyte B450M H.
GeIL 8 GB Evo Spear.
Kingston A400 480 GB 500-450 SATA.
MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X.

Arkadaşlar bu sisteme 880₺'ye PSU ve kasa önerir misiniz?
Birde system builder'da işlemci anakart uyumlu değil diyor doğrumu? B450M-H tercih etmemi söylemişlerdi uyumluluk açısından. Parça olarak topladığım için bios güncellemene gerek yok demişlerdi.

Son düzenleme:
Uyumlu, sorun yok.
Bu Kasa ve Güç Kaynaklardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ben olsam Aerocool Ore Saturn ve FSP HV PRO'yu tercih ederdim.

Hocam işlemci anakart ile uyumludur fakat B450M S2H daha iyi olur, fiyatlar aynı zaten. Kasa olarak aşağıdakini öneririm bütçenizi biraz aşıyor fakat bu bütçede güzel bir ürün.

Hocam, ilk başta S2H tercih etmiştim bunlar arasında ki fark nedir? BIOS güncellemesiyle uğraşma diye 20₺ farkla m-h almayı tavsiye etmişler.

Hocam şuan satılan neredeyse bütün B450M S2H anakartlar 3000 serisi işlemciler ile uyumlu. Ben 3 ay önce DepoPark sitesinden B450M S2H almıştım o bile 3000 serisi ile uyumluydu.

Hocam işlemci anakart ile uyumludur fakat B450M S2H daha iyi olur, fiyatlar aynı zaten. Kasa olarak aşağıdakini öneririm bütçenizi biraz aşıyor fakat bu bütçede güzel bir ürün.

Hocam bir de sizin attığınız kasayı almayı düşünüyorum. Kasanın içindeki PSU Corsair'e ait değil mi? Bir de tüm parçalara bakımca bir uyuşmazlık var mı sıkıntı çıkar mı kasayla beraber belirtirseniz sevinirim.

Kasanın içerisindeki güç kaynağı Corsair VS550 80+ güç kaynağı, bu bütçede güzel bir güç kaynağıdır. Sistem toplam kaç liraya denk geliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı