R3 3200G APU işlemcinin ekran kartı gözükmüyorsa nasıl aktif edilir?

tumer3k

Centipat
Minecraft falan açıyorum, direkt olarak kapatıyor ve DxDiag'a girince Vega 8 falan yazmıyor. Bu ne şimdi? Neden ekran kartımı göremiyorum? Nasıl aktif etmem lazım?

Gigabyte B450M DS3H
Ryzen 3 3200G

Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları sekmesinde görünüyor mu ? Eğer görünüyorsa sürücü güncelleştirin ve gpuz programı üzerinden de bir kontrol edin. Eğer formattan sonra böyle olduysa sürücüsü olmadığı için olabilir.

Yonga türü: AMD ATOMBIOS yazıyor.
Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları sekmesinde görünüyor mu ? Eğer görünüyorsa sürücü güncelleştirin ve gpuz programı üzerinden de bir kontrol edin. Eğer formattan sonra böyle olduysa sürücüsü olmadığı için olabilir.
Şu an 400 MB civarında bir uygulama indiriyorum AMD sitesinden. Buradan mı kontrol edeceğim?
AMD ATOM BIOS diye bir şey gözüküyor

Yonga türü: AMD ATOMBIOS yazıyor.

Şu an 400 MB civarında bir uygulama indiriyorum AMD sitesinden. Buradan mı kontrol edeceğim?

Sürücüyü yükledikten sonra bu programı indirip kurun ve buraya ekran görüntüsü atın lütfen

Sürücüyü yükledikten sonra bu programı indirip kurun ve buraya ekran görüntüsü atın lütfen
Doğru şeyi mi indiriyorum?
Hata! Ters giden bir şeyler var.

Hata 207 - Radeon Software yükleme işlemi başarıyla tamamlandı, <br>ancak Windows grafik aygıtınızda olası bir sorun algıladı.

Bu sorunla karşılaştım

GPU-Z programından ekran görüntüsü atar mısınız ?

Telaş etmeyin donanımsal bir sorun olması pek mümkün değil dahili grafik birimlerinde muhtemelen yazılımsaldır. Siz bir atın bakalım olmadı tüm sürücüleri kaldırıp tekrardan yüklersiniz.

Geri
Yukarı