R3 3200G işlemci normal kullanımda 30-45 derece arasında oluyor

Önler cam hava girmiyor. Her yerde söylüyor insanlar önü kapalı kasa alınmaz. Gerçi siz hazır sistem almışsınız ama önü kapalı olunca hava içerde doluyor. Yapacağınız şey işlemci soğutucu almak ve yoksa kasa da arka çıkışa 1 egzoz ve üste 2 tane fan takmak.

Siteden bakınca adamlar sadece öne 3 tane fan takmış. Arka ve üst için opsiyonel demiş yani yok. Siz alacaksınız.

Önde zaten cam var temiz hava girmiyor bir nevi fanlar öyle dönüyor içerdeki havayı işlemci ve ekran kartına iteliyor. Onlar zaten sıcak ve arka ve üstte egzoz yani sıcak havayı dışarı atacak fan olmadığı için de içerisi hamam gibi oluyor ısılar iyice artıyor.

Dediğim gibi arka ve üst olmak üzere 3 tane fan takviyesi yapın.
Ve ayrıca ileride imkan olursa güzel önü mazgallı ve hava akımı iyi olan bir kasa ile değişmek en iyisi. Bu 3 fan takviyesi ısıları bir nebze azaltır ama ne kadar onu test etmeden bir şey diyemem.

Önler cam hava girmiyor. Her yerde söylüyor insanlar önü kapalı kasa alınmaz. Gerçi siz hazır sistem almışsınız ama önü kapalı olunca hava içerde doluyor. Yapacağınız şey işlemci soğutucu almak ve yoksa kasa da arka çıkışa 1 egzoz ve üste 2 tane fan takmak.
O kadar bükçem yok. Bu sistemi bile zor aldım diyebilirim, iade mi etmeliyim? Bu fiyata başka güzel bir bilgisayar bulabilir miyim?

O kadar bükçem yok. Bu sistemi bile zor aldım diyebilirim, iade mi etmeliyim? Bu fiyata başka güzel bir bilgisayar bulabilir miyim?

Yani iade yaparlar mı bilmiyorum. Siz bilirsiniz ama arkadaşın dediği gibi yapın öyle bakın duruma birini üste birini arkaya biri de ön ortada kalsın.
Nerede oturuyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı