R3 3200G sistemden görüntü gelmiyor

KemiksizBatu

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar yeni bir APU sistem topladım şu sekilde.
Anakart B350M K
Ryzen 3 3200G.
Monitöre görüntü gelmiyor BIOS'un güncel olmaması durumunda şüpheleniyorum ama anakartı aldığım adam geçen sene güncellettim bilgisayarcıya diyor.
3. nesil desteği bu anakartlara ne zaman geldi bilen var mı? Veya başka parçalarda sıkıntı olup olmadığını nasıl anlarım? Örneğin RAM sıkıntılı ise nasıl anlarım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, tam BIOS sürümünü bilmek gerekir. BIOS resetleyip deneyebilirsiniz. Gelmezse, eski nesil bir işlemci ile de deneyin derim.

Anakartınız işlemcinizi 4801 BIOS sürümünden itibaren güncellemeye başlamış ama anakartınızda daha eski bir BIOS sürümü yüklü bu yüzden görüntü alamıyorsunuz. Ya garantiye göndermeniz lazım ya da eski BIOS sürümüyle çalışan işlemci alıp güncelleyip kullanabilirsiniz.

Anakartınız işlemcinizi 4801 BIOS sürümünden itibaren güncellemeye başlamış ama anakartınızda daha eski bir BIOS sürümü yüklü bu yüzden görüntü alamıyorsunuz. Ya garantiye göndermeniz lazım ya da eski BIOS sürümüyle çalışan işlemci alıp güncelleyip kullanabilirsiniz.
İşte bu kısımdaki şüphemde anakartı aldığım adam geçtiğimiz denen güncellettim diyor ama tam güvenemiyorum onada 4801 2019 Mayıs ayında gelmiş oysa ki
Hocam, BIOS resetleyip deneyin. BIOS pilini çıkartıp 10 dakika civarı bekleyin.
Bios pilini çıkarıp beklediğimde bios resetlenmiş mi oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı