R3 3200U sistemde GameLoop PUBG Mobile ayarları nasıl olmalı?

grayiron

Hectopat
Daha fazla  
Laptop kullanıyorum Ryzen 3 3200U, Radeon 530, 8 GB RAM, 1TB hard disk var PUBG Mobile'de sabit FPS alamıyorum 60 veya daha üstü FPS almamı sağlayacak ayarlar var mı?

Laptop kullanıyorum Ryzen 3 3200U, Radeon 530, 8 GB RAM, 1TB hard disk var PUBG Mobile'de sabit FPS alamıyorum 60 veya daha üstü FPS almamı sağlayacak ayarlar var mı?

Oyun içi; ayarlardan akıcı-aşırı ya çek. Emulatör ayarları; harici karta öncelik ver gibi bir şey olması lazım onu tikleyin hatta orada ki dikey senk. Hariç hepsini tikleyin. Oyun ayarından 720p-akıcı ya çekin. Bu ayarın bir üstünde ki ayara gelin ve oradan tek tıkla yapılandır deyin. RAM'i 4 GB çekirdek sayısını 2 seçin. Ve yeniden başlatın GameLoop'u. Ayrıca GameLoop sağ tıklayıp dosa konumuna girin ve oradan geri ye basın UI'ye girin. Android emulator u seçip sağ tıklayıp özelliklere tıklayın oradan da uyumululuğa gelin ve tam ekrn iyileştirmelerini devre dışı kılı tikleyin.

O oyun Android'den PC'ye port yediği için emulator yolları ile adamakıllı optimizasyonda yok sabit bir FPS vermez bende RX 560X ve R5 2500U var 30-35 FPS alıyor hepsi akıcı.

Geri
Yukarı