R3 3200U sisteme oyun için IObit kurulmalı mı?

Derken? Grafik vs. bir görsel var mı?
Ek olarak eğer bunu System Care (bu uygulamasıydı sanırım) söylüyorsa yalan. McAffe'de de bu türden yalan uyarı taktiği vardı.

CYRI Score sitesi PC puan performans istatistik ediyor önceden skorum 34 puan iken IObit kurduğum PC 150 puanlar da falan. Performans derken kasma olayları olmuyor grafik vs değil.
IObit driver o önermişti.

Cyrı score sitesi PC puan performans istatistik ediyor önceden skorum 34 puan iken IObit kurduğum PC 150 puanlar da falan. Performans derken kasma olayları olmuyor grafik vs değil.

Güvenilir bir site IObit driver o önermişti.

1. Soruya gelecek olursak o tür siteler (userbenchmark ve diğer türden siteler) tamamen uydurma.
2. Güvenilir site derken? Hangi site?

IOBIT Advanced SystemCare: Temizlik yapacağım diye sistem dosyalarını silen uygulama.
IOBIT Malware Fighter: Kendine hayrı olmayan Anti-Virus.
IOBIT Uninstaller: Program artıklarını silerken kayıt defterinin ***na koyan program.
IOBIT Software Updater: Benim bilgisayarımda Zoom'u güncelleyeceğim diye eski sürümü kuran program bozuntusu.
IOBIT Driver Booster: Oyuncuların korkulu rüyası. Driver arayıp klavyeyi bozmuşluğu olan, MX150 ekran kartına MX130 sürücüsünu kurup ekran kartını intihar etmeye yöneltmişliği vardır kendilerinin.

Ve garip olanı şudur ki bu programların kendine hayrı olmazken IOBIT bu programları 30$ gibi bir paraya satması.

1. soruya gelecek olursak o tür siteler (userbenchmark ve diğer türden siteler) tamamen uydurma.
2. güvenilir site derken? Hangi site?

Bir tane blog sitesi yabancı adını hatırlamıyorum.

zdasda.PNG

SRL nin ürünü, yalan mı cidden.
1. Soruya gelecek olursak o tür siteler (userbenchmark ve diğer türden siteler) tamamen uydurma.
2. Güvenilir site derken? Hangi site?

PC'de driver sorunu çok feci var IObit varken bu driver sorunu hiç yokru oyunları açabiliyordu ama artık CS 1.6 bile açamıyor PC (ilk aldığımdada böyleydi)
IObit kurdum 29 aygıtı güncelledi hepsine teker teker baktım donanım kimlikleri ile uyuşuyor belki de düzeltmişlerdir haberiniz olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı