R3 3400G ve GT 730 4 GB performansı nasıldır?

safrapgangsman

Picopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki ekran kartları pek zamlandı, ben de ileriye dönük bir sistem topladım, siparişini verdim. R3 3400G ve GT 730 4 GB. Size sormak istediğim soru var. Acaba Valorant, GTA V, Outlast, ETS 2, CS:GO tarz oyunları oynayacağım. Sizce bu sistemde 60 FPS rahat oynayabilir miyim?

ETS 2 ve CS:GO'da yer yer 60 FPS altı görebilirsiniz ancak genel olarak rahat oynatır.

Biliyorsunuz ki ekran kartları pek zamlandı, ben de ileriye dönük bir sistem topladım, siparişini verdim. R3 3400G ve GT 730 4 GB. Size sormak istediğim soru var. Acaba Valorant, GTA V, Outlast, ETS 2, CS:GO tarz oyunları oynayacağım. Sizce bu sistemde 60 FPS rahat oynayabilir miyim?

Ekran kartını boşa alıp performansı düşürmüşsünüz. İşlemci içindeki GPU ekran kartından 2 kat daha güçlü.

Nasıl ya işlemci içindeki Vega daha güçlü zaten.

Geri
Yukarı