R3 4300U kullanan laptoplar nasıldır?

Bütçe
4500 5000

MertDengz

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisliği Öğrencisi
Merhaba bütçem kısıtlı 4500-5000 arası. LoL CS:GO FIFA gibi düşük grafik gerektiren oyunlar, günlük işler, world Excel gibi programlar, yazılım AutoCAD solifworks kullanacağım. Bu belirttiğim işlemcili laptoplar 4 yıl işimi görür mü? Oyun oynamasamda olur SolidWorks ve AutoCAD kasar mı? Ya da i5'li falan laptoplar mı almalıyım? 2. elde olur sıkıntı yok önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Merhaba bütçem kısıtlı 4500-5000 arası. LoL CS:GO FIFA gibi düşük grafik gerektiren oyunlar, günlük işler, world Excel gibi programlar, yazılım AutoCAD solifworks kullanacağım. Bu belirttiğim işlemcili laptoplar 4 yıl işimi görür mü? Oyun oynamasamda olur SolidWorks ve AutoCAD kasar mı? Ya da i5'li falan laptoplar mı almalıyım? 2. elde olur sıkıntı yok önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.
Hocam bütçeniz için Ryzen 3 çok düşük kalıyor. Buyurun Ryzen 7 3700u işlemcili bir dizüstü bilgisayar. İçerisinde Vega 10 GPU'su bulunmakta.

Ryzen 3 5300u daha iyi daha ucuz.

Arada sınıf farkı var hocam. Ryzen 7 ile 5'i karşılaştırmayın lütfen. Ben arkadaşın söylediği bütçe içerisinde kalarak öneride bulundum.

Geri
Yukarı