Çözüldü R5 1600 AF GTX 1660 Super Sistemde Düşük GPU Kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenyildirimm_

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba,
PUBG Mobile'de GPU kullanımı %10'un üstüne çıkmıyor neredeyse. Bunun sebebi nedir ve bir çözümü varsa benimle paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ederim. Bu oyunda alabileceğim en yüksek FPS'in 90 olduğunu ve çok fazla anlık FPS düşmesi yediğimi bilmenizi isterim.

CPU: Ryzen 5 1600 AF.
GPU: Galax GeForce GTX 1660 Super.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-25 013310.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-25 013310.png
    53,3 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Çözüm
Akıllı Mod varsa bunu da deneyebilirsiniz. Olmazsa emülatör kaldırıp tekrar yükleyip deneyebilirsiniz.
Hocam, bunları denedim ama sorunum çözülmedi. Emülatörü 5 kez kökünden kaldırıp temiz yükleme yapmışımdır ama dediğim gibi maalesef bi şey değişmedi.

DDU ile nvidia sürücülerini kaldırdıktan sonra baştan yükledim ve sorun çözüldü.
Diğer oyunlarda durum nasıl? RAM çift kanal mı, tek mi?

Hangi emülatör ile oynuyorsunuz?

Ayarları değiştirip deneyebilirsiniz. DirectX, OpenGL falan gibi. Başka oyunlarda da böyle mi?

Akıllı Mod varsa bunu da deneyebilirsiniz. Olmazsa emülatör kaldırıp tekrar yükleyip deneyebilirsiniz.

Hocam, bunları denedim ama sorunum çözülmedi. Emülatörü 5 kez kökünden kaldırıp temiz yükleme yapmışımdır ama dediğim gibi maalesef bi şey değişmedi.

DDU ile nvidia sürücülerini kaldırdıktan sonra baştan yükledim ve sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı