R5 1600 AF için 360 TL soğutucuyu önerisi

Sen bu sıkıntıyla ilgili konu aç bence. Soğutucu alman şu durumda mantıksız geldi bana. Aynı işlemciyi şuan kullanıyorum stok fan ile en dandiği hem de, sıcaklık 34 derece PC 8 saattir açık.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (70).png
    Ekran Görüntüsü (70).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Görüntüsü (71).png
    Ekran Görüntüsü (71).png
    618,3 KB · Görüntüleme: 19
Nasıl 30 derecenin altında ? Kasanız nedir ?
Masterbox MB 511.Toplam 7 tane fan var. PSU Coolermaster 650watt MWE 80+ Bronze. AMD'nin en düşük stok fanı var. PC uzun süre açık kalınca sıcaklık ancak 37-38 derecelere çıkıyor, ilk açılışta 30-31 derece oluyor havaların durumuna göre tabi.
@X KRAL TR Kullandığı güç kaynağı nedir, kasa hangisi, bir de virüs taraması yaptın mı?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    19,2 KB · Görüntüleme: 17
Masterbox MB 511.Toplam 7 tane fan var. PSU Coolermaster 650watt MWE 80+ Bronze. AMD'nin en düşük stok fanı var. PC uzun süre açık kalınca sıcaklık ancak 37-38 derecelere çıkıyor, ilk açılışta 30-31 derece oluyor havaların durumuna göre tabi.
@X KRAL TR Kullandığı güç kaynağı nedir, kasa hangisi, bir de virüs taraması yaptın mı?
İmrendim açıkçası ben 4 fan ve mesh kasa ile boşta en düşük 37 alıyorum. Gerçi termal macunum bitti tozunu alıp takıyorum.

Daha yeni format attım . PSU Cooler Master Elite V3 600W . Kasa Cooler Master Mastercase Pro 3

Yeni konular

Geri
Yukarı