R5 1600 AF sistem Windows 10 anlik uzun sureli donma

neymar1965

Hectopat
Sistemim.
RX550 2 GB.
R5 1600 AF.
8 GB RAM 3000MHz.
B450M S2H.

Uzun suredir PC'mde anlik ve uzun sureli donmalar yasiyordum, reset atinca PC'ye bir sure idare ediyordu ama artik reset attiktan sonra da olmaya basladi ve YouTube'da sarki dinlerken LoL'un istemcisini açınca bile donmaya basladi nedenini bulamiyorum. YouTube'dan bir suru video izledim ama sorunuma cozum bulamadim yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olduktan hemen sonra olay günlüğü sonuçlarını ve Görev Yöneticisi'nden kaynak kullanımlarını atabilir misiniz?

Sadece sonuçları atın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Olay goruntuleyicisinde bir suru Event var hepsinimi atayim bir de System Security Application diye ayrimlar var onlarindami hepsini atmam gerekiyor.
Sadece sonuçları atın.

Son düzenleme:
Olay goruntuleyicisinde bir suru Event var hepsinimi atayim bir de System Security application diye ayrimlar var onlarindami hepsini atmam gerekiyor.

Donma yaşadıktan kısa süre sonra sarı ve kırmızı olanları atmanız yeterli eğer ikisi de yoksa Görev Yöneticisi'nden kaynak kullanımlarını atın.

Geri
Yukarı