R5 1600 AF ve TUF 1650 sistem oyunlarda kaç FPS verir?

Şuna yakın olur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

R5 1600 AF ve Gigabyte GTX 1650 olan sistem kullanıcısıyım. Valorantta en en yüksek ayarlarda 160 FPS üzeri (vsync açık şekilde hiç aksamadan oynayabiliyorum). GTA 5 Çok yüksek ayarlarda arada 45 e düşse de ortalama 60-70 arası. Witcher 3'te FPS sayacı açmadım ama normal-yüksek ayarlarda 1080p 30FPS ve üzeri, ETS2 full+full grafiklerde 90 FPS ve üzeri değerler aldım.

R5 1600 AF ve Gigabyte GTX 1650 olan sistem kullanıcısıyım. Valorant'ta en en yüksek ayarlarda 160 FPS üzeri (V-Sync açık şekilde hiç aksamadan oynayabiliyorum). GTA 5 çok yüksek ayarlarda arada 45'e düşse de ortalama 60-70 arası. Witcher 3'te FPS sayacı açmadım ama normal-yüksek ayarlarda 1080p 30FPS ve üzeri, ETS 2 Full+Full grafiklerde 90 FPS ve üzeri değerler aldım.

Hocam bende de aynı sistem var Ryzen 5 1600 AF GTX 1650 4 GB ramımda 8 GB tek slot anakartım a 520M aldıgım FPS degeri ise 100.

Yeni konular

Geri
Yukarı