R5 1600 anakart VGA çıkışından görüntü verir mi?

Hayır, işlemci içinde grafik oluşturacak bir birim bulunmuyor anakart üzerinden görüntü alamazsın HDMI to VGA bir dönüştürücü almak zorundasın.

RX 580 ekran kartına aktif dönüştürücü takmalısın. Normal pasif dönüştürücüler güncel ekran kartlarında çalışmaz. Ekran kartında ve monitöründe VGA portu varsa sorunsuz görüntü alabilirsin. RX 580 ekran kartı sistemde takılıyken anakart üzerinden görüntü alamazsın.

Son düzenleme:
@Mr. Lucky Ekran kartı varmış adamın. İlk cümlesinde yazıyor.

@mokokoin
Anakart üzerinden görüntü çıkışı alamazsınız. Onun için APU işlemci gerekiyor. Ekran kartı çıkışını kullanmak için HDMI to VGA adaptör kullanabilirsiniz. Aktif dönüştürücülerden alın. Yeni monitör alana kadar idare eder.

Ryzen'in kötü yanı APU Ryzen dışında görüntü çıkışı vermemesi Ryzen'da var mı bilmiyorum ama Xeon'da görüntü çipi olan anakartlar var öyle birsey ile olur ama fiyatı pahalı olur o yüzden bir PCI-e kart alın.
Ryzen 5 1600 var RX 580 var HDMI yok elimde anakartın VGA yuvasına taksam görüntü alır mıyım?

Bir mod ile kullanılır.

Ryzen'in kötü yanı APU Ryzen dışında görüntü çıkışı vermemesi Ryzen'da var mı bilmiyorum ama Xeon'da görüntü çipi olan anakartlar var öyle birsey ile olur ama fiyatı pahalı olur o yüzden bir PCI-e kart alın.

Bir mod ile kullanılır.

Konu sahibinin ekran kartı var. Sadece ekran kartının HDMI girişine dönüştürücü ile bağlaması gerekiyor. Ryzen 5 1600+ RX 580 sistemi olan birine Xeon ile ekran kartı çipine sahip anakart önermek çok saçma.

Konu sahibinin ekran kartı var. Sadece ekran kartının HDMI girişine dönüştürücü ile bağlaması gerekiyor. Ryzen 5 1600+ RX 580 sistemi olan birine Xeon ile ekran kartı çipine sahip anakart önermek çok saçma.

Orda örnek verdim belki görüntü çipi olan anakart vardır Ryzen'da diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı