R5 1600 bilgisayar ne kadar eder?

Merhaba. Sistem özelliklerim şu şekildedir.

Ryzen 5 1600 14nm + Stok Soğutucu
MSI A320M Pro-E.
MSI Armor RX570 4 GB OC.
2*8 Corsair Vengeance DDR4 3000 MHz RAM CL16.
Seagate 1TB HDD.
Adata SU630 240GB SSD.
Power Boost 400W PSU.
Gametech X Coler 4 ARGB Fan mATX Kasa.

Çevre birimleri olarak;

LG 22MK400H 1ms 21.5 FHD monitör
Rampage KB-R96 Ultimate RGB Klavye
Rampage SMX-R44 RGB Fare
Rampage SN-RW77 Prestige (Siyah) Kulaklık

Sizce fiyatı ne kadar olmalıdır? Çevre Birimleri'nin garantileri ve monitör hariç kutuları duruyor. Ekran kartı, anakart ve RAM'in kutuları da bulunuyor ama fatura ve garanti bulunmamakta. Ürün 1 senelik mining falan yapılmadı. Sadece LoL ve Minecraft oynadım denebilir.

Sevgili moderatör. Yazım hatalarımı düzelttiğin için sana çok teşekkür ediyorum. Bu mesaji silerek onayla lütfen <3.
4300 tl eder

SSD'nin ne sorunu var ben bilmiyorum ?

Ben İphone XR almayı planlıyorum bu bilgisayarı 15 yaşımda 2000 TL biriktirerek satın aldım. Üstüne Xiaomi Redmi Note 8 koyarak İphone XR alacaktım fakat bu gidişle alamayacağım.

Sadece Okuma yazma düşüklüğü yaşadım. Donma vb. yok.
Maalesef durum bu. Fakat nasıl olur da Power Boost patlamaz?
Bilgisayarı ben değil babamın arkadaşı topladı. Bana bu iyi dediler. Tabii o zamanlar çok bilmiyordum 500W lazım. GTA 5 oynarken kapanıyor PC diye sildim :(
Maddi durumum öğrenci olarak çok iyi olmadığı için yüksek bir fiyata mı koysam diye düşünmüyor değilim. En az 4000 TL ye satmam gerek çünkü. Bilgisayarcıya gittiğim zaman 3000 TL ye satarsın bu devirde dedi. Çevre birimleri ile 4, 4200 eder bence diye düşünüyorum. Sizin düşüncelerinize de saygım var.
Ayrıca bilgisayarcılar
4300 ederse çok iyi. İphone X veya XR istiyorum çünkü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı